Zeplin Merkez Ofis

  • Kore Şehitler Caddesi No: 38/8 Zincirlikuyu / İstanbul / Türkiye

  • +90 212 273 24 00 / 273 29 33 -91 / +90 533 745 01 45

  • + 90 212 273 28 88

Lokasyon

İletişim Formu

Öneri ve şikayetlerinizi paylaşın

Zeplin Car Rental olarak yanlızca aracınızı kiralarken değil, her zaman yanınızdayız. Öneri ve şikayetlerinizi mutlaka bize yazın.

     




   

ADANA

Yeni Valilik Karşısı Kurtuluş Mah.64016 Sk.Soner Apt. No:27 Kat:1 D:1 Seyhan /Adana

0532 7909546
0322 4570779 0322 4576786
adana@zeplincar.com

AFYON

Mecidiye Mah.Millibirlik Cad.No:86/A Afyon

0532 2053435
0272 2154007 0272 2154007
afyon@zeplincar.com

ANKARA HAVALİMANI

Gün Sazak Cad.No:123/10 Kuşcağız/Keçiören

0533 6989452
0312 3570052 0312 3570053
kecioren@zeplincar.com

ANKARA OSTİM OFİS

Erciyes İş Yerleri Sit 201.Sok No:20 Macunköy/Ankara

0530 5013288
0312 3870134 0312 3870131
ostim@zeplincar.com

ANTALYA OFİS

Fener Mah.Tekelioğlu Cad.1946 Sk A Blok No:2/4 Antalya

0533 3794305
0242 3239244 0242 3239373
antalya@zeplincar.com

BALIKESİR

Paşaalanı mah.bandırma cad.No:126/B Kipa AVM Otoparkı

0536 6601508
0266 2340029 0266 2340029
balikesir@zeplincar.com

BATMAN

Kültür Mah.Adalet Cad.55. Cad No:30 Batman

0543 5472729
0488 2139757 0488 2139744
batman@zeplincar.com

BURSA

Esentepe Mh.Mudanya Cd.Esenkent Sitesi A3 Blok No: 145 Nilüfer / BURSA

0532 2550169
0224 2243587 0224 2220539
bursa@zeplincar.com

ÇORLU

Yeni Sanayi Sitesi A8 Blok No:9 Çorlu/Tekirdağ

0532 5157847
0282 6737180 0282 6737182
trakya@zeplincar.com

DALAMAN

Tuzla mh m.kemal bulv. no:13 Fethiye /Dalaman

0532 1510151
0252 6127778 0252 6123999
dalaman@zeplincar.com

DİYARBAKIR

İnaloğlu Cad No:10 Yenişehir/ Diyarbakır

0533 2510300
0412 2240010 0412 2294602
diyarbakir@zeplincar.com

ELAZIĞ

İzzet Paşa Mah. Şehitteğmen Nadir Ozan Sok. No:3/B

0532 2565550
0424 2330121 0424 2330121
elazig@zeplincar.com

ERZURUM

Halitpaşa Sitesi Şenyurt Apt.No.1 Erzurum

0533 3075442
0442 2347484 0442 2347484
erzurum@zeplincar.com

GAZİANTEP

İncirlipınar Mah.Kıbrıs Cad. No:18/BŞehit Kamil/Gaziantep

0543 4112727
0342 3244800 0342 3244868
gaziantep@zeplincar.com

ISKENDERUN

Numune Mah.İ.Karaoğlanoğlu Cad.No:39 İskenderun/HATAY

0532 1133411
0326 6190107 0326 6190107
iskenderun@zeplincar.com

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ

Saaddetdere Mah. 116 Sok No:40 E5 Yanyol Torıum AVM alt sokağı

05302903397
0212 4230634 0212 4230633
beylikduzu@zeplincar.com

İSTANBUL DUDULLU-İMES

Necip Fazıl Bulvarı Güneyli Sok.No:4 Dudullu/İstanbul

0530 5013283
0216 3659577 0216 3659577
imes@zeplincar.com

İSTANBUL MERKEZ

Kore Şehitleri Cd.No:38/8 Zincirlikuyu/İstanbul

533 7450145
0212 2732400 0212 2732888
istanbul@zeplincar.com

İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN

Bahçelievler Mah.Zümrüt Cd No:31 İstanbul/Pendik

0530 5013284
0216 5111825 0216 5111826
pendik@zeplincar.com

İZMİR BORNOVA

Kazım Dirik Mah. Mansuroğlu Mevkii 296/2 Sk No:17 Bornova/İzmir

0533 7450144
0232 4860134 0232 4860136
bornova@zeplincar.com

İZMİR HAVALİMANI

Adnan Menderes Havalimanı Gelen Yolcu Salonu Gaziemir/İzmir

0533 7450143
0232 2743167 0232 2743157
izmir@zeplincar.com

KAHRAMANMARAŞ

Menderes Mah.Trabzon Cad.Bahadır Apt. altı. No:102/D Kahramanmaraş

0532 5568176
0532 5568176
gaziantep@zeplincar.com

KAYSERİ TARÇIN

Mustafa Kemal Bulvarı Tarcan Apt.No:129/B Kocasinan/Kayseri

0530 9304226
0352 3382140 0352 3382150
kayseri@zeplincar.com

KÜTAHYA

Mecidiye Mah.Millibirlik Cad.No:86/A Afyon

0532 2053435
0272 2154007 0272 2154007
afyon@zeplincar.com

MARDİN

Mardin Yenişehir İkizkent Karşısı Hilal Apt.Zemin Kat No:5 Yenişehir / MARDİN

0530 2360072
0482 2130372 0482 2130372
mardin@zeplincar.com

MERSİN

Menteş Mah.2501 Sok.Ece Apt.Altı No:4/B Mersin

0533 4008998
0324 3265550 0324 3265550
mersin@zeplincar.com

OSMANİYE

Numune Mah.İ.Karaoğlanoğlu Cad.No:39 İskenderun/HATAY

0532 1133411
0326 6190107 0326 6190107
iskenderun@zeplincar.com

SİVAS

Evliya Cad No:10/A Merkez/Sivas

05427254470
0346 2218361 0346 2951394
sivas@zeplincar.com

TRABZON

Trabzon Havalimanı Gelen Yolcu Salonu Trabzon

0532 4284835
0462 3280444 0462 3280445
trabzon@zeplincar.com

UŞAK

Mecidiye Mah.Millibirlik Cad.No:86/A Afyon

0532 2053435
0272 2154007 0272 2154007
afyon@zeplincar.com

ZONGULDAK

Merkez Mah. Uğur Mumcu Cad. No:20 Kozlu - Zonguldak

0532 5511611
0372 2664845 0372 2664555
zonguldak@zeplincar.com

ADIYAMAN

Mehmet Akif Mah.Atatürk Bulvarı Otogar Karşısı No:287 Merkez Adıyaman

0544 3650250
0416 2131094 0416 2131094
adiyaman@zeplincar.com

ANKARA ÇANKAYA OFİS

Reşit Galip Cad.No:6/C Kat:2 Çankaya /Ankara

0533 7450147
0312 4373832 0312 4373842
cankaya@zeplincar.com

ANKARA MERKEZ OFİS

Cinnah Cad No:39/1 Çankaya/Ankara

0312 4412255 03124424666
ankara@zeplincar.com

ANTALYA HAVALİMANI

Antalya Havalimanı

0533 3794305
0242 3239244 0242 3239373
antalya@zeplincar.com

AYDIN

Aydın-Muğla Karayolu 3.KM Turtay Tesisleri No:44 Aydın

05309434756
02562263338 02562263339
aydin@zeplincar.com

BANDIRMA

Paşabayır Mah.Mehmetçik Cad.No:29 Bandırma

0506 7256686
0266 7182102 0266 7125186
bandirma@zeplincar.com

BODRUM

Akyol Köyü Kocakışla Mevki Milas-Bodrum karayolu Üzeri Total Benzin İst. İçi No:22/1B

0532 6976182
0252 3133151 0252 5590275
bodrum@zeplincar.com

ÇANAKKALE

KEMALPAŞA MAH. CUMHURİYET MEYDANI ÇELİK İŞHANI NO:10/3

05422264484
05422264484 02868142181
canakkale@zeplincar.com

ÇORUM

Ankara Yolu 1.KM no:154 Çorum

0530 3407955
0364 2249494 0364 2244858
corum@zeplincar.com

DENİZLİ

3. Sanayi Sitesi 32.Sok No:2 Denizli

0533 9662932
0258 2685565 0212 2732888
denizli@zeplincar.com

EDREMİT

Akçay yolu üzeri 3.KM No:26 Kipa AVM Edremit

0532 7765658
0266 3921292 0266 3921292
edremit@zeplincar.com

ERZİNCAN

Halitpaşa Cad. İnönü Mah.17.Sok.No:3 Erzincan

0532 6733686
0446 2146971 0446 2142249
erzincan@zeplincar.com

ESKİŞEHİR

Akarabaşı Mh.Atatürk Bulvarı No:57 ESKİŞEHİR

0506 9178854
0222 2300115 0222 2300115
eskisehir@zeplincar.com

HATAY

Atatürk Cad. No:117 Antakya/Hatay

0532 6666299
0326 2216511 0326 2216512
hatay@zeplincar.com

İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI

Fevzi Çakmak Mah.Yıldırım Beyazıt Cd.Kuleli Mevki No:1Yenibosna/İstanbul (Koçtaş Alışveriş Merkezi)

0533 7450146
0212 4440134 0212 2732888
yenibosna@zeplincar.com

İSTANBUL BOSTANCI

Bostancı Mah. Tarikihas Sok Beyazsaray Apt. No:9/1 Bostancı/İstanbul

0530 3896505
0216 3624248 0216 3624250
bostanci@zeplincar.com

İSTANBUL İSTİNYE

Yeniköy Mah.Güzelce Ali Paşa Cad. No:105 Yeniköy-Sarıyer

0530 3926457
0212 2237457 0212 2237458
istinye@zeplincar.com

İSTANBUL MERTER

Çırpıcı Mah. 74C Sokak No:86 A Zeytinburnu/ İstanbul

530 5013242
0212 5466001 0212 5466002
merter@zeplincar.com

İSTANBUL ZİNCİRLİKUYU

Kore Şehitleri Cad.Mithat Uluünlü Sok No:20 Zincirlikuyu/İsatnbul

530 2245769
0212 2732400 0212 2732888
zincirlikuyu@zeplincar.com

İZMİR ÇİĞLİ OFİS

8281 Sokak No:3 Balcı İş Merkezi Karşıyaka/İZMİR

5301441686
0232 3860138 0232 3860138
cigli@zeplincar.com

İZMİT

Mehmet Ali Paşa Mah.Kavaklar Cd.No:73 İzmit/Kocaeli

0530 2918953
0262 3250401 0262 3250403
izmit@zeplincar.com

KARS

Sanayi Sitesi 7/A Blok No:7 KARS

0532 5689323
0474 2426101 0474 4266101
kars@zeplincar.com

KONYA

Nalçacı Cad.94/C Selçuklu / Konya

0506 9034767
0332 2365179 0332 2389434
konya@zeplincar.com

MALATYA

Kore Şehitleri Cd.No:38/8 Zincirlikuyu/İstanbul

4440134 02122732888
malatya@zeplincar.com

MARMARİS

Ulusal Egemen Cad Rodoslu Kemal İş Hanı No:1 Marmaris

0532 6810107
0252 4134669 0252 4134670
marmaris@zeplincar.com

NEVŞEHİR

Mehmet Akif Ersoy Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:53 Nevşehir

0535 5803838
0384 2127744 0384 2127744
nevsehir@zeplincar.com

SAMSUN

İstasyon Mah. Lise Cad.15/B İlkadım Samsun

0532 4284835
0462 3280444 0462 3280445
trabzon@zeplincar.com

TOKAT

Gazi Osman Paşa Bulvarı Bağkur Evleri Altı No:10/C Tokat

0542 6853021
0356 2122844 0356 2123844
tokat@zeplincar.com

URFA

İpekyl Mah.2329 Sok.Salih Uçar Apt. No:1 Şanlıurfa

0533 7799192
0414 3164647 0414 3167787
urfa@zeplincar.com

VAN

Şerefiye Mah.Cumhuriyet Cad.Köseoğlu 1 Sok 9/2 Van

0532 5960144
0432 2146575 0432 2154767
van@zeplincar.com