Zeplincar | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Günlük Araç Kiralama

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

 

Bu site aracılığıyla elde edinilen kişisel bilgiler sadece o rezervasyon kapsamında kullanılmaktadır. Kişiler site üzerinden hizmet alırken herhangi bir üyelik talep edilmemektedir. 

Site üzerinden yapılan online araç kiralama satışlarında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri herhangi bi  şekilde kayıt edilmemektedir. Sadece satış anında provizyon işleminin gerçekleşmesi için banka aracılığı ile kullanılır.
 

Mail gruplarına e-posta adresini bildirenler ile rezervasyon işlemi sırasında gerekli  izni vermiş bulunanların iletişim bilgileri vasıtasıyla her türlü kampanya yapma ve yaptırma hakkımız saklıdır. 

Bunun haricinde rızası dışında hiçbir kimsenin iletişim bilgileri kullanılmamaktadır.
 

Daha önce iletişim bilgilerinin reklam ve kampanya amaçlı kullanılmasına izin vermiş bulunduğu halde bundan vazgeçmek isteyenler res@zeplincar.com adresine bildirmek suretiyle gizliliklerini koruyabilirler.

Site üyesi bulunan kurumsal üyeler gerektiğinde bu bilgileri görebilir ve gerekli hallerde bu bilgilerinizi güncelleyebilir.
 

Gizlilik ve online satış hakkında 0850 800 01 34 veya res@zeplincar.com üzerinden her türlü destek ve bilgiye ulaşabilirsiniz.