Zeplincar | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Günlük Araç Kiralama
  • Ana Sayfa >
  • SAĞLIK ÇALIŞANLARI KAMPANYASI KOŞUL BİLGİLENDİRMESİ

SAĞLIK ÇALIŞANLARI KAMPANYASI KOŞUL BİLGİLENDİRMESİ

Sağlık Çalışanlarımız 15 Mayıs 2020 tarihine kadar Zeplin’de %50 indirimden faydalanıyor!

Kampanya Koşulları:

1. Kampanyamızdan sadece Sağlık Çalışanlarımız faydalanabilecektir.

2. %50 indirim, 15 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli olup, Sağlık Çalışanımızın sadece kendisinin 0850 800 01 34 numaralı telefondan veya www.zeplincar.com’dan yapacakları rezervasyonlarında uygulanacaktır.

3. Kampanyadan yararlanmak için, "KAMPANYASAGLIK"  kampanya kodunun www.zeplincar.com ‘dan yapılan rezervasyon esnasında ‘’promosyon kodu’’ alanına girilmesi veya belirtilmesi gerekmektedir.

4. Kampanyadan yararlanmak için kullanıcının, sağlık çalışanı olduğunu ispat etmesi ve araç teslimi esnasında kurum kimlik kartının fotokopisinin alınması ve sözleşmeye eklenmesi gerekmektedir. Kurum kimlik kartını ibraz etmeden araç teslimi yapılamamaktadır.

5. Kampanya başka bir indirim ya da promosyon kampanyası ile birleştirilemez.

6. %50 indirim, Zeplin Araç Kiralama’nın  ‘’Fiyat Listesi’’ fiyatları üzerinden uygulanmakta olup, kurumsal fiyatlar veya iskontolu fiyatları üzerinden geçerli değildir.

7. Kampanya Zeplin Araç Kiralama’nın sunduğu araç kiralama ve ek hizmetlerinde geçerlidir. Köprü, otoban, trafik para cezası ve benzeri gibi firma ürünü olmayan ekstra ödemelerde kampanya indirimi geçerli değildir.