Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Bursa Araç Kiralama

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Bursa Merkez Bursa Merkez

Esentepe Mah. Mudanya Cad. Esenkent Sit. A3 Blok No:145 Nilüfer / Bursa

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

Bursa Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

 

Türkiye geneline yayılan hizmet ağımız ve 35.000 e varan geniş araç filomuz ile Bursa Araç Kiralama acenteliğinde lider bir konumda bulunan firmamız, uzun ve kısa vadeli oto kiralama seçeneklerimiz, en cazip kiralama koşullarımız ve uygun fiyat anlayışımız ile her bütçeye hitap edecek rent a car desteği sağlamaktadır. Ekonomik, orta sınıf, premium, lüks ve Vıp sınıf araçlarımızın hepsi yeni nesil olup, bakım ve mevzuatları ile sorunsuzdur. Tüm sorumluluğun acentamıza ait olduğu, size sadece araç kullanmanın konforu kaldığı kiralama hizmetlerimizde, anlaşma boyunca 7/24 yol yardım ve müşteri hizmetleri desteğimizi de aktif tutuyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmeye gayret ediyoruz.

 

Bursa Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Oto kiralama fiyatları günlük, haftalık ve aylık kiralama üzerinden, vergi, hizmet bedeli, KDV, sigorta dahil paket fiyat olarak belirlenmektedir. Her marka ve model aracın kiralama fiyatı farklı olmakla birlikte, ekonomik, orta sınıf, premium ve lüks araç olarak, ihtiyaçlara göre kategorilere ayrılmaktadır. Bunun dışında ekstra şoför, navigasyon ve kasko desteği ile km aşımı ve geç teslimatta kiralama fiyatlarındaki standartlığı etkileyen etmenler arasında yer almaktadır. Bursa Araç Kiralama Fiyatları dahilinde adrese ve havaalanına teslim avantajımızla kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyor, her bütçeye hitap edecek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütüyoruz.

 

Bursa Araç Kiralama Şirketleri

 

Araç kiralamada en önemli faktör kurumsal ve profesyonel hizmet veren bir acenta ile çalışmaktır.Bursa Araç Kiralama Şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir hizmet veren ve geniş araç filomuzla her ihtiyaç ve beklentiye uygun araç temini yapan firmamız, kısa ve uzun dönem kiralık araçları hizmetinize sunmaktadır. Güvenilir hizmet, ekonomik fiyat, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve her bütçeye hitap edecek araç seçeneklerimiz ile havaalanı ve adrese teslim çalışmalar yürütüyor, bütün sorumluluğun bize ait olduğu, araç kullanmanın keyfini yaşatıyoruz. Erken rezervasyon avantajlarımız, kampanyalı araç seçeneklerimiz, 7/24 yol yardım ve müşteri hizmetleri desteğimiz ile sektörün lider firmaları arasında yer alıyor, yurt geneline yayılan hizmet politikası yürütüyoruz. Edremit araç kiralama yapabilmek için şubemizi arayarak araç kiralama işlemlerinizde sorunsuz hizmet alabilirsiniz.