Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Çorlu Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Çorlu araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Çorlu Çorlu

Zafer mh Bakım Onarım 8.sk No:1 Çorlu / Tekirdağ

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

Çorlu'da Nasıl Araç Kiralayabilirim?

 

Çorlu araç kiralama şubemiz Volkswagen, Fiat, Opel, Clio, Mercedes, Nissan ve Renault marka araçlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Çorlu araç kiralama şubemizde yer alan araçlarımız ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak farklı bütçe ve ihtiyaçlara göre 5 kategoriye ayrılmaktadır.

 

Çorlu Rent A Car

 

Çorlu rent a car firmamızın müşterilerine sunduğu tüm araçlarda kiralık araç sigortası bulunmaktadır. Çorlu rent a car şubemizden araç kiralamak oldukça basit bir işlemdir. Firmamızdan araç kiralamaya veya kurumsal araç kiralama ya karar veren müşterilerimizin bir talep formu oluşturması gerekmektedir, müşterilerimizin oluşturduğu bu form firmamız tarafından incelenmektedir ve uygun bulunduğu durumlarda müşterilerimiz için en iyi araçlar seçilmektedir, seçilen araçlar için müşterimizin tercih ettiği araç için rezervasyon yapılmaktadır, rezervasyon tarihi ve saatinde kiralanan aracımız firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir. Kiralanan araçlarımız için birden fazla sürücü bulunuyorsa bu da firmamıza bildirilmelidir.

 

Çorlu Oto Kiralama

 

Çorlu oto kiralama şubemizde araç kiralama işlemi için minimum süre 1 gündür. Çorlu oto kiralama şubemizden araç kiralama işlemi yapmak isteyen müşterilerimizden en az 1 yıllık ehliyet sahibi ve 22 yaşını doldurmuş olanlar B, C, D ve S grubu araçlarımı kiralayabilir. En az 2 yıllık ehliyet sahibi ve 24 yaşını doldurmuş olanlar F, G, I, T, R ve J grubu araçlarımızı kiralayabilir. En az 4 yıllık ehliyet sahibi ve 26 yaşını doldurmuş olanlar L, M, N ve O grubu araçlarımızı kiralayabilir. En az 6 yıllık ehliyet sahibi ve 27 yaşını doldurmuş olanlar K, V, W, X ve P grubu araçlarımızı kiralayabilir. En 8 yıllık ehliyet sahibi ve 29 yaşını doldurmuş olanlar Z grubu araçlarımızı kiralayabilir.

 

Çorlu Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Çorlu araç kiralama fiyatları belirlenirken kiralana araç sayısına, kiralanan aracın markasına, kiralanan aracın yer aldığı kategoriye ve araç kiralama süresine dikkat edilmektedir. Çorlu oto kiralama fiyatları üzerine eklenen bir diğer ödeme de teslim saatlerinde yaşanan ve 2 saati geçen gecikmelerde alınacak ek ücrettir, bu durumda bir günlük kiralama ücreti fiyatların üzerine yansıtılmaktadır. Zeplincar Türkiye'nin her bir yerinde olduğu gibi Sivas araç kiralama içinde sizlere profesyonel bir hizmet sağlamaktadır.