Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Malatya Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Malatya araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Malatya Merkez Malatya Merkez

Ataköy Mah. İsmet Paşa Cad. Barut Apt No:2/A Battalgazi / Malatya

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Malatya Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Malatya araç kiralama sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamız, sürekli yenilenen genç araç filomuz ile her ihtiyacı ve beklentileri karşılayacak rent a car desteği sunmaktadır.

Ekonomik gruptan başlayan, orta, premium ve VİP araç seçeneklerimiz, farklı yakıt ve vites alternatiflerinde olup, bakımları eksiksiz ve sorunsuzdur. Kurumsallaşmış firma profilimiz, yurt geneline yayılan bir hizmet kapasitesine sahip olup, Malatya’da da gerek bireysel gerekse kurumsal kiralık araç ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını çok yönlü ve kapsamlı olarak devam ettirmektedir. Kısa vadeli; günlük ve haftalık araç kiralama ile uzun dönem; aylık ve yıllık rent a car olarak şekillenen hizmet parametremiz adrese ve havaalanına teslim vale servisimiz ile de tartışmasız en kaliteli oto kiralama desteğidir.

7/24 aktif müşteri hizmetlerimiz ve yol yardım desteğimiz ile kiralama süreci boyunca aracın tüm sorumluluklarını bizzat üstleniyor, size sadece araç kullanmanın keyfini çıkarmayı bırakıyoruz. İş, gezi, seyahat, özel gün, kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar için her beklentiye uygun araç desteğine sahip firmamız, uzun uzadıya dayatılan mevzuatlar, gizli prosedürler, sınırlı hizmetlere mahal vermeden online kolay ve güvenilir araç kiralamanın kapılarını aralamaktadır.

 

Malatya Araç Kiralama Fiyatları Nedir?

 

Hava yolları, otel ve anlaşmalı kurumlar ile yaptığımız iş ortaklığı ile yurt genelinde en kaliteli ve kapsamlı rent a car desteği sunan firmamız, Malatya araç kiralama fiyatları ile de her bütçeye hitap edecek araç seçeneği sağlamaktadır.

Ekonomik araç sınıflarımız en uygun fiyatlı grubumuz olup, benzinli yada dizel yakıt seçenekleri ile avantajlıdır. Orta sınıf araçlarımız; kurumsal firmaların uzun dönem araç ihtiyaçları için ideal olup, araç kiralama bedeli KDV ve vergi indirimi kapsamında yer aldığı için ekstra avantaj sağlamaktadır. Premium araç seçeneklerimiz özel günleriniz ve lüks araç taleplerinde hizmet vermekte olup, kiralama bedeli yüksek sınıflar arasındadır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama ile araçların model ve sınıflarına göre fiyat belirlemesi yaptığımız hizmetlerimiz, erken rezervasyon ve referanslı müşteri ayrıcalığımız ile daha da avantajlı hale gelmektedir.

 

Malatya Oto Kiralama Şirketleri

 

Yeni nesil zengin araç filomuz, online ve yüzyüze kiralama hizmetlerimiz ve yurt geneline yayılan geniş oto kiralama servislerimiz ile Malatya oto kiralama şirketleri arasında saygın ve ve güvenilir firma profili edinen şirketimiz, kısa ve uzun vadeli kiralık araç seçeneklerimizle her ihtiyaca cevap vermektedir. Ekonomik araç sınıfından, orta ve lüks araç kategorisine kazadar geniş araç alternatiflerimizle bireysel ve kurumsal araç ihtiyaçlarını karşılayan şirketimiz, günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama seçeneklerimizle her beklentiye hitap edecek çözümler sunmaktadır. 7/24 aktif yol yardım ve müşteri hizmetlerimiz ile kiralama süreci boyunca müşterilerimizin yanında olarak araçla ilgili yaşanacak her sorunu üstleniyor, müşterilerimizi mağduriyete uğratacak hiç bir olasılığa mahal vermiyoruz.

Araçlarımızın her biri dönemlik bakımdan geçmiş, muayene ve sigortası ile tam, trafiğe çıkmaya engel teşkil edecek her türlü olasılıklardan muaftır. Müşteri memnuniyeti kazanmak ve kaliteli hizmet yürütmek adına kasko ile güvence altına aldığımız araçlarımızın tüm sorumluluğunu bizzat üstleniyor, size sadece araç kullanmanın konforunu yaşamayı bırakıyoruz.

 

Malatya Araç Kiralama Noktaları

 

Malatya rent a car sektörüne de Zeplin car kalitesini taşıyarak, yurt genelindeki kiralama noktalarına her geçen gün bir yenisini daha ekleyen firmamız, 365 gün 24 saat kesintisiz kiralama hizmeti talebi toplamakta, size daima en yakın olmak için çalışmaktadır. Havaalanı, otogar, adrese teslim ve daha pek çok kiralama noktalarımızla, ihtiyaç durumunda her zaman tüm araç filomuzla yakınınızda ve yanınızdayız. 

Kütahya araç kiralama ihtiyaçlarınız için şubemizi arayarak hızla işlemlerinizi uygulayabilirsiniz. Zeplincar hem kurumsal araç kiralama hem de bireysel araç kiralama da sizlere akılcı çözümleri kolaylıkla sunmaktadır.