Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car
Aylık Mercedes Kiralama Detaylar
Aylık Mercedes Kiralama
6 Aylık Mercedes Kiralama Detaylar
6 Aylık Mercedes Kiralama
12 Aylık Mercedes Kiralama Detaylar
12 Aylık Mercedes Kiralama
Aylık Volkswagen Passat Kiralama Detaylar
Aylık Volkswagen Passat Kiralama
6 Aylık Volkswagen Passat Kiralama Detaylar
6 Aylık Volkswagen Passat Kiralama
12 Aylık Volkswagen Passat Kiralama Detaylar
12 Aylık Volkswagen Passat Kiralama
Aylık Renault Megane Kiralama Detaylar
Aylık Renault Megane Kiralama
6 Aylık Renault Megane Kiralama Detaylar
6 Aylık Renault Megane Kiralama
12 Aylık Renault Megane Kiralama Detaylar
12 Aylık Renault Megane Kiralama
Aylık Taliant Kiralama Detaylar
Aylık Taliant Kiralama
6 Aylık Taliant Kiralama Detaylar
6 Aylık Taliant Kiralama
12 Aylık Taliant Kiralama Detaylar
12 Aylık Taliant Kiralama
Aylık Fiat Egea Kiralama Detaylar
Aylık Fiat Egea Kiralama
6 Aylık Fiat Egea Kiralama Detaylar
6 Aylık Fiat Egea Kiralama
12 Aylık Fiat Egea Kiralama Detaylar
12 Aylık Fiat Egea Kiralama
 • Detaylar

  AYLIK ARAÇ KİRALAMA 

  Aylık araç kiralama mülkiyet hakkı bir acenteye ait olan taşıtın uzun süreli kullanım hakkına sahip olmayı sağlayan bir hizmettir. Özellikle uzun seyahatlere çıkılması gereken durumlarda aylık oto kiralama yapılması birçok avantaj sağlamaktadır. Zeplin Car Rental bu alanda Türkiye’nin 48 ili ve 73 farklı noktasında devamlı faaliyetlerini sürdürürken sayısız fırsatı müşterileriyle buluşturuyor. Firmamızda aylık oto kiralama hizmetlerinden faydalanmak size uzun süreli anlaşmalarda birçok indirim ve avantajı beraberinde getirecektir. Hem bireysel hem de kurumsal işletmeler adına aylık araç kiralama hizmetimizle birden fazla kez işlem prosedürlerini gerçekleştirmekten de kurtulmuş olursunuz. Kurumsal işletmelerde vaktin ne kadar değerli olduğunun bilincinde olarak bunun yanı sıra “Kurumsal Üyelik Sistemi”ni  de sizlerle buluşturmaktayız. Üye firmalarımız tüm Zeplin Car Rental indirim ve avantajlarının yanı sıra kurumsal fırsatlardan da ücretsiz faydalanabilmektedirler. An itibariyle günlük ortalama 2000 araç kiralama hizmeti sunan firmamız aylık bazda da alanında sayılı acente arasında yer almaktadır. Tüm yönetmeliklere uygun şekilde bakımları ve muayeneleri yapılarak kullanıma hazır tutulan geniş araç filomuzdan siz de ihtiyacınıza uygun seçimi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  AYLIK ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI 

  Zeplin Car Rental’de yapacağınız aylık araç kiralama işlemleriyle uzun prosedürlerin tekrarlanmasını önlemenin yanı sıra yüksek maliyetli günlük bedellerden de kurtulmuş olursunuz. Aylık araç kiralama fiyatları açısından müşteri memnuniyeti odaklı en uygun bedelleri bulabileceğiniz firmamızda hem bireysel bütçenize hem de kurumsal işletmelerinizin ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Aylık bazda ortalama 60.000’e yakın oto kiralama işlemi gerçekleştirilen Zeplin Car Rental’de kişisel yolculuklarınızda ve iş seyahatlerinde kullanabileceğiniz birçok farklı modelden araç piyasadaki en ucuz fiyatlarla sizlerin hizmetinde. 18.000’e yaklaşan sayısıyla geniş araç filomuz içerisinde bulunan ekonomik, orta sınıf, lüks vasıtalardan bütçenize en uygununu seçmek artık çok daha kolay. Sizi de kaliteli, güvenilir, ekonomik araç kiralama hizmetlerinin ayrıcalığını yaşamak üzere Zeplin Car Rental’e bekliyoruz.

  AYLIK ARAÇ KİRALAMADA KASKO VE SİGORTANIN ÖNEMİ 

  Araç kaskosu işlevi itibariyle mal kaybına yol açan durumlarda taşıt sahiplerine yardımcı olmaktadır. Rent a car firmalarında ise özel olarak kiralık araç kaskosu sistemi mevcuttur. Normal kaskolu araçların kiracı kullanımında sigorta şirketleri eksik beyan ve sigorta şartlarının karşılanmaması nedeniyle hasarın maddi telafisini ödeme yoluna gidebiliyor. Bu gibi durumlarda kiralama işlemini gerçekleştiren firma dolayısıyla zararın kiracıdan karşılanmasını isteyebilmekte. İşte kiralık araç kaskosu bu doğrultuda ortaya çıkan hem kiracıyı hem de kiralamayı gerçekleştiren firmayı mağduriyetten koruyan bir sistem olarak önem arz etmekte. Kiracı kullanımındaki aracın hasar, kaza, yanma, çalınma, afet gibi maddi zararlı olaylarla karşılaşması durumunda kiralık araç kaskosu kiracının maliyet yükünden muaf olmasını sağlamaktadır.

  AYLIK ARAÇ KİRALAMANIN AVANTAJLARI 

  Aylık araç kiralama işlemi araba fiyatlarının yüksekliği göz önüne alındığında ekonomik bir çözüm olarak dikkat çekmektedir. Kullanımda olmadığı sürede bile bakım, onarım, muayene, vergi masrafları gibi birçok mali yükü beraberinde getiren araç sahipliğindense ihtiyaç duyulduğu anda rent a car hizmetine başvurmak gayet akılcı bir yöntemdir. Zeplin Car Rental’de aylık araç kiralama işleminden faydalanmanız durumunda tüm bu ekstra bedeller olmaksızın sabit fiyat ödeme fırsatını yakalayabilirsiniz. Aylık araç kiralamanın bir diğer avantajı ise bir senelik kısa süreler içerisinde araç severlerin farklı farklı modellerde birçok aracı kullanma fırsatına sahip olmasıdır. Zeplin Car Rental 48 il 73 farklı noktada 18.000’e yakın geniş araç filosuyla bu anlamda müşterilerine çok çeşitli imkanlar sunar.

  AYLIK ARAÇ KİRALAMA KOŞULLARI 

  Öncelikle aylık araç kiralama işlemi gerçekleştirilirken kullanıcının seçtiği aracın sınıf ehliyetine sahip olup olmadığı önemli olmaktadır. Bu doğrultuda yaş ve ehliyet yılı uygunluğu bulunan kimselerin aylık araç kiralama sözleşmesi yapmasında bir sakınca bulunmamaktadır. Sözleşmede adı bulunan şahıslar harici bir üçüncü kişinin kullanımında aracın hasar geçirmesi hiçbir hasar güvencesinin geçerli olmamasına yol açacaktır. Bu nedenle sözleşme yapılırken şubelerimizde “ek sürücü” hizmetimizi satın alabilirsiniz.

  AYLIK ARAÇ KİRALAMADA KİLOMETRE SINIRI  

  Aylık araç kiralama işlemlerinde acenteler arasında farklılık gösteren belirli bir kilometre sınırı bulunmaktadır. Kullanımda iken bu km sınırı aşılırsa müşterilerin ekstra bedel ödemeleri gerekmektedir. Zeplin Car Rental’de aylık oto kiralama kilometre sınırı 3000 km’dir. Bu sınırın aşılması durumunda kiraladığınız aracın sözleşmedeki bedele göre ne fark yansıtacağını görmek için sitemizde bulunan fiyat çizelgesine göz atabilirsiniz.

  EN UCUZ AYLIK ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI   

  Zeplin Car Rental’de 18.000 yaklaşan geniş araç filomuzla siz de bütçenize uygun araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aylık araç kiralama şirketleri içerisinde en ucuz araç kiralama fiyatlarını sizlere sunan Zeplin Car Rental kalitesi ve yaygın hizmet ağıyla da tercih sebebidir. Türkiye’nin her yerinde sizlerle buluşan firmamız müşteri memnuniyetini güvence eden düşük maliyetli oto kiralama hizmetlerini sayısız özel avantajlarla beğeninize sunuyor. Özellikle kurumsal işletmelerin toplam maliyetlerini düşürme adına kolaylık sağlayan “Kurumsal Üyelik Sözleşmesi” Zeplin Car Rental’in bu alandaki eşsiz ayrıcalıklarından sadece birisi. Türkiye’nin araç kiralama firması olma düsturuyla yola çıkan Zeplin Car Rental’de siz de aylık oto kiralama işlemlerinde aradığınız sınıf ve modeldeki taşıtları bütçenize dost fiyatlarla bulabilirsiniz.