Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Adıyaman Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Adıyaman araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Adıyaman Merkez Adıyaman Merkez

Mehmet Akif Mah. Atatürk Bulv. Otogar Karşısı No:287/B Merkez / Adıyaman

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Adıyaman Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Adıyaman araç kiralama işlemi Zeplin Car Rental firmamızda oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Firmamızdan araç kiralamak isteyen müşterilerimizin yapması gereken tek şey talep formu oluşturmaktır, firmamız müşterilerimizin oluşturduğu talep formunu incelemekte ve uygun arabaları müşterilerimize sunmaktadır, bu araçlar içinden müşterilerimizin seçtiği araçlar için rezervasyon yapılmakta ve günü geldiğinde kiralanan araç firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir. Adıyaman araç kiralama şubemizde araç kiralama işlemi en az bir gün olacak şekilde yapılabilmektedir, şubemizin müşterilerine sunduğu araçlar Mercedes, Hyundai, Renault, Opel, Volkswagen, Fiat ve Nissan olacak şekilde 7 farklı markadan oluşmaktadır. Araç modellerimizin hepsi HGS ve kiralık araç kaskosuna sahiptir. Firmamızın müşterilerimiz için sunduğu araçlarımız ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olacak şekilde farklı kategorilere ayrılmaktadırlar. Kurumsal araç kiralama firmalarında araçları kiralayabilmeniz için bazı kriterler belirlenmektedir ve bu kriterler firmadan firmaya değişmektedir. Zeplin Car Rental olarak firmamızdan araç kiralamak için sahip olmanız gereken kriterler şu şekildedir; B, C, D ve S grubu araçlar için sürücünün en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, R, I ve J grubu araçlar için sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlar için sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlar için sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlar için sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

 

Adıyaman Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

 

Adıyaman araç kiralama fiyatları kiralama işlemi yapılan aracın grubuna ve modeline, kiralama yapılan döneme ve kiralama süresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Teslim tarihinde yaşanan gecikmeler ve kiralama süresinde yapılan değişiklikler gibi etmenler de Adıyaman araç kiralama fiyatlarında değişiklik olmasına sebep olmaktadır. Adıyaman araç kiralama şubemiz ve araçlarımız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim kısmında bizlere ulaşabilir ve sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Afyon araç kiralama işlemleriniz için ise Afyon şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Zeplincar sizlere Araç Kiralama için en iyi hizmeti sunacaktır.