Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Bandırma Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Bandırma araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Bandırma Bandırma

Sunullah Mh. 921 Sk. No:7 D:1 BANDIRMA

 TEL: +90 -

  GSM: 0532 013 16 55

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

Bandırma'da Nasıl  Araç Kiralayabilirim?


Birçok şehirde şubesi bulunan Zeplin Car Rental firmamızın Bandırma’da da bir şubesi bulunmaktadır. Bandırma araç kiralama şubemiz müşterilerine ekonomik grup, orta grup, orta üst grup, Premium grup ve üst grup olacak şekilde beş farklı seviyede araçlar sunmaktadır. Şubemizin müşterilerine sunduğu araçlar Passat, Mercedes, Volkswagen, Fiat, Hyundai, Opel ve Nissan marka araçlardan oluşmaktadır. Bandırma araç kiralama şubemizde yer alan araçların hepsinde HGS ve kiralık araç kaskosu mevcuttur. Firmamızdan araçlarımız minimum bir gün olacak şekilde kiralanabilmektedir. Bandırma araç kiralama fiyatları belirlenirken kiralanan aracın modeline, grubuna ve kiralama süresine dikkat edilmektedir.

 

Bandırma Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

 

Bandırma araç kiralama fiyatları teslim saatinde gecikme ve kiralama işleminin süresinde yapılan değişikliklerde farklılık göstermektedir. Firmamızdan yapılacak olan kiralama işlemi için müşterilerimizin talep formunu oluşturması gerekmektedir, müşterilerimiz tarafından oluşturulan talep formları firmamız tarafından incelenmektedir ve kriterlere uygun araçlar müşterilere sunulmaktadır, bu araçlar içinden müşterinin seçtiği araç için rezervasyon yapılmakta ve günü geldiğinde araç firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir. Araç kiralama işlemi günümüzde çokça tercih edilse de araç kiralamak için sürücünün belirli kriterleri karşılaması gerekmektedir, bu kriterler firmalar arasında farklılık göstermektedir. Zeplin Car Rental firması olarak araç kiralama için belirlediğimiz kriterler araçların sınıflarına göre değişiklik göstermektedir. B, C, D ve S grubu araçlarda sürücünün en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gereklidir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarda sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gereklidir. L, M, N ve O grubu araçlarda sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gereklidir. K, V, W, X ve P grubu araçlarda sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gereklidir. Z grubu araçlarda sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gereklidir. Firmamızdan kiralanan araçlar şubelerimizden teslim alınabilir ve aynı şekilde şubelerimize teslim edilebilir. Firmamız havale, EFT, nakit ve kredi kartı ile olacak şekilde farklı ödeme seçeneklerine sahiptir. Bursa Araç Kiralama yapabilmek için web sitemizden hızlı kiralama yapabilirsiniz. Dilerseniz şubemizi arayarak da araç kiralama işlemlerinde kolaylıkla ilerleyebilirsiniz.