Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Bodrum Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Bodrum araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Bodrum Bodrum

Akyol Köyü Kocakışla Mevkii Milas Bodrum Karayollaları Üzeri Kadoil Benzin İstasyonu İçi No: 22/1B Milas / Bodrum

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Bodrum'da Nasıl  Araç Kiralanır?

 

Bölgenin yerel markası olarak sektöre adını yazdıran Zeplin car, Bodrum araç kiralama noktamız ile turizmin vazgeçilmez bir kolu olan ulaşımda, ihtiyaç duyulacak araç desteğini, geniş araç filolarımız ile sağlamaktadır. 7/24 aktif servis desteğimiz, kampanyalı ve cazip ödeme koşulları mız ile adrese ve havaalanına teslim ayrıcalıklı hizmetler sunuyor, farkımızı ve kalitemizi hizmetlerimizle ortaya koyuyoruz.

Ekonomik sınıf araç seçeneklerimiz, günlük ve kısa dönem kiralamalar için ideal olup, orta sınıf ve premium araç gruplarımız da özel gün ve seyahatler için talep edilen alternatiflerimiz arasındadır. Her marka ve modelden, farklı yakıt tipine sahip, geniş aile yada bireysel ihtiyaçlara cevap verecek kapasitedeki araç gruplarımız, günlük, haftalık, aylık yada yıllık uzun dönem olarak kiralana bilmektedir. 21 yaşını dolduran ve en az 1 yıllık ehliyet sahibi herkesin, sözleşme karşılığında, kolaylıkla kiralayabileceği araçlarımızın mülkiyet hakkı bizim olsa da dilediği gibi kullanım hakkı müşterilerimize aittir. Bireysel yada kurumsal araç ihtiyaçları için en ideal araç modellerimiz, tüm bakım ve mevzuatları yerinde olup, sigorta ve kasko güvencesindedir. Tatil için uzak mesafeli araç kullanmak yerine, bodrumdan kiralayacağınız bir araç ile daha ekonomik ve konforlu araç kullanma hakkı elde edebilir, kendi aracınızın rahatlığında otolarımızdan kısa yada uzun vadeli faydalanabilirsiniz. İzmir araç kiralama ihtiyaçlarınız için şubemizi arayabilir yada web sitemizden hızlı rezervasyon yapabilirsiniz.

 

Bodrum Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

7/24 aktif online hizmet profilimiz, araç kiralama fiyatları için saatlerce beklemeye gerek kalmadan, dilenen aracı anında kiralama yada fiyatlarını karşılaştırma olanağı sunmaktadır. Marka ve modeline göre güncellenen, aynı zamanda kiralama sürecine bağlı olarak da değişkenlik gösteren Bodrum araç kiralama fiyatları araç sahibi olmak ve sorumluluğu ile vakit harcamak için tüketilecek zaman ve bütçe ile kıyaslandığında daha ekonomik çözümler sunmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, bireysel yada kurumsal kiralamalarda araçla ilgili tüm hasar- arıza sorumluluğunu bizzat üstleniyor, geniş servis ve hizmet ağımızla mağduriyetleri anında karşılıyoruz. Zeplincar bireysel kiralamada olduğu gibi kurumsal araç kiralama için de sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Ekonomik, orta sınıf, premium ve vıp araç alternatiflerimizin kiralama prosedürleri ve fiyatları bu sınıflar üzerinden değerlendirilerek belirlenmektedir.

 

Bodrum Araç Kiralama Şirketleri

 

Oto kiralama güven ve profesyonellik isteyen bir sektördür. Bu sebeple köklü ve kurumsallaşmış bir firma ile çalışmak her zaman daha avantajlı ve sorunsuz olacaktır. 20 yılı aşkın süredir. 35.000 araç kapasitemiz ile Bodrum oto kiralama sektöründe yer alan firmamız, kurumsal ve bireysel kiralık araç ihtiyaçlarını kısa sürede, uygun fiyat ve kaliteli hizmet fırsatları ile karşılamaktadır. Kampanyalı kiralık araçlarımız, erken rezervasyon ve referanslı müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı avantajlar ile her zaman ilk tercihler arasında yer alan Zeplin Car, karşılığında memnuniyet dolu geri dönüşler almaktadır.

Geniş araç filomuzda, her bütçeye hitap edecek marka ve modelde araç seçeneği bulunmakta olup, kısa ve uzun vadeli kiralamalar için en uygun yeni nesil otolarımız sizlerden gelecek talepleri beklemektedir.

 

Bodrum Araç Kiralama Noktaları

 

Yerli ve yabancı pek çok ziyaretçiye, dört mevsim kapılarını aralayan Bodrum’da ihtiyaç duyulacak araç için pek çok noktada  Bodrum rent a car desteği sunuyoruz. Ulaşılabilir ve zahmetsiz rent a car servisi sağlamak için adrese ve havaalanına araç teslim hizmetlerimizide programımız dahiline alıyor, müşterilerimize çok yönlü servis desteği sağlıyoruz. Türkiye genelindeki pek çok hasar- arıza servis noktalarımızla, lastik değişimi, ikame araç ve onarım gibi ihtiyaçları da acentamız bünyesinde karşılıyor, müşterilerimize profesyonel ve kaliteli bir kiralama süreci geçirmeyi hedefliyoruz.Bodrum