Zeplincar | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Günlük Araç Kiralama

Edremit Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Edremit Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır

 • Detay

  EDREMİT ARAÇ KİRALAMA

  Edremit araç kiralama şubemiz ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta lüks grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak 5 farklı kategoride Mercedes, Opel, Fiat, Clio, Hyundai, Volkswagen ve Nissan marka araçları müşterilerine minimum 1 gün kiralama süresiyle sunmaktadır. Edremit rent a car firmamızın müşterilerine sunduğu tüm araçlarda kiralık araç kaskosu bulunmaktadır.

  Edremit Oto Kiralama

  Edremit oto kiralama şubemizde yer alan araçlarımız için; minimum 1 yıllık ehliyeti olan ve 22 yaşını doldurmuş olan sürücü B, C, D ve s grubu araçlar, minimum 2 yıllık ehliyeti olan ve 24 yaşını doldurmuş olan sürücü F, G, T, I, R ve J grubu araçlar, minimum 4 yıllık ehliyeti olan ve 26 yaşını doldurmuş olan sürücü L, M, N ve O grubu araçlar, minimum 6 yıllık ehliyeti olan ve 27 yaşını doldurmuş olan sürücü K, V, W, X ve P grubu araçlar, minimum 8 yıllık ehliyeti olan ve 29 yaşını doldurmuş olan sürücü Z grubu araçlar için kiralama işlemi yapabilir. Edremit araç kiralama şubemizden araç kiralamak isteyen ve kriterlere uygun olan müşterilerimiz sitemizde yer alan talep formunu doldurmaktadır, bu form Edremit rent a car firmamız tarafından incelenmektedir, incelenen form uygun bulunursa müşterimiz için en iyi araçlar seçilmektedir, seçilen araçlar içerisinden müşterimizin tercih ettiği araç için rezervasyon yapılmaktadır, rezervasyon tarihi ve saati geldiğinde kiralanan aracımız Edremit oto kiralama şubemizde müşterilerimize teslim edilmektedir. Firmamızdan kiralanan araçlarımız için ek bir sürücünün olduğu durumlar varsa bu da mutlaka formda belirtilmelidir.

  Edremit Araç Kiralama Fiyatları

  Edremit araç kiralama fiyatları belirlenirken kiralanan araç sayısı, kiralanan aracın markası, kiralanan aracın grubu ve kiralama süresi göz önüne alınmaktadır. Edremit araç kiralama fiyatları içerisinde kiralama süresinde yenen trafik cezaları ve park ücretleri gibi ekstra ücretler yer almamaktadır, teslim saatinde yaşanan ve 2 saati geçen gecikmelerde de bir günlük araç kiralama ücreti fiyata yansıtılmaktadır. Edremit araç kiralama şubemizde yer alan araçlarımız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU