Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

İzmir Balçova Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. İzmir Balçova Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
İzmir Balçova İzmir Balçova

Eğitim Mahallesi, Abdülhak Hamit Sk. No:9, 35330 Balçova/İzmir, Türkiye

  GSM: 0531 733 93 54

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

İzmir Balçova Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Türkiye’nin pek çok bölgesine hizmet veren Zeplin car rental firmamızın hizmet bölgeleri arasında İzmir Balçova araç kiralama şubesi de yer almaktadır. İzmir Balçova araç kiralama şubemizde araçlarımız ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta lüks grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak farklı kategorilerde müşterilerimize sunulmaktadır. Balçova araç kiralama şubemizde Renault, Nissan, Volkswagen, Fiat, Clio, Hyundai, Opel ve Mercedes model araçlarımız müşterilerimize sunulmaktadır. Balçova araç kiralama şubemizden araç kiralamak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu şartlar İstanbul araç kiralama şubemiz için de geçerlidir.

 

Balçova Oto Kiralama

 

Balçova oto kiralama firmamızdan kiralanacak olan aracın kategorisine göre değişiklik göstermektedir. B, C, D ve S grubu araçlarımızı kiralamak için minimum 1 yıllık ehliyet ve 22 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımızı kiralamak için minimum 2 yıllık ehliyet ve 24 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımızı kiralamak için minimum 4 yıllık ehliyet ve 26 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımızı kiralamak için minimum 6 yıllık ehliyet ve 27 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Z grubu araçlarımızı kiralamak için minimum 8 yıllık ehliyet ve 29 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Balçova oto kiralama şubemizden araç kiralamak için ilk olarak müşterilerimizin talep formu oluşturması gerekmektedir, müşterilerimiz tarafından oluşturulan talep formu firmamız tarafından incelenmektedir, talep formu uygun bulunursa müşterimiz için en uygun araçlar seçilmektedir, seçilen araçlar içinden müşterimizin tercih ettiği model araç için rezervasyon oluşturulmaktadır ve rezervasyon tarihi ve saati geldiğinde kiralanan aracımız firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir. Diğer tüm şubelerimizde olduğu gibi İstanbul araç kiralama işlemlerimiz içinde Uşak şubemizle iletişime geçebilir, Kurumsal araç kiralama veya biraysel araç kiralama yapabilirsiniz.

 

İzmir Balçova Araç Kiralama Fiyatları Nedir?

 

İzmir Balçova araç kiralama fiyatları belirlenirken aracın markasına, aracın bulunduğu kategoriye ve araç kiralama süresine dikkat edilmektedir. Araçlarımızın teslim sürelerinde yaşanan 2 saatten itibaren yaşanan gecikmelerde ekstra bir günlük araç kiralama bedeli İzmir Balçova araç kiralama fiyatları üzerine yansıtılmaktadır. Araçlar modellerimizin hepsinde full kiralık araç kaskosu bulunmaktadır. Aynı zamanda araçlarımızda mini hasar sigortası da mevcuttur.