Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Adapazarı Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Adapazarı araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Adapazarı Adapazarı

Dilmen Mh. Akşemsettin Cd. No:9 Erenler / Sakarya

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

Adapazarı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Adapazarı oto kiralama pazarının en ayrıcalıklı ve profesyonel hizmetleri ile sizleri tanıştırmak için Türkiye’nin pek çok ili ile birlikte Adapazarında da Zeplin Car kalitesi ile sizlerin yanındayız. 20 yılı aşkın süredir sektörde var olmanın kazandırdığı altyapı ve donanımla bireysel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarını titizlikle karşılıyor, uygun fiyat avantajları ile buluşturuyoruz. Araç sahibi olmanın getirdiği büyük sorumluluk ve mali kayıplara gerek kalmadan, sadece araç kullanım hakkı ile muhatap olacağınız oto kiralama hizmetlerimizde, uzun uzadıya prosedürlerle uğraşmaya gerek kalmadan online olarak dilediğiniz aracı rezervasyon yaptırabilir, hızlı ve konforlu bir kiralama süreci başlatabilirsiniz. Her marka ve model araç gruplarımız, ekonomik, orta sınıf, premium ve lüks araç kategorileri ile ter beklentiyi karşılayacak kapasitededir.

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamalar ile bireysel ve kurumsal firma araç ihtiyaçları için çok yönlü ve kapsamlı bir hizmet politikası yürüten firmamız, hızlı ve konforlu kiralamalarında kapılarını aralamaktadır. Tüm bakımları tam ve eksiksiz mevzuatları ile sorunsuz bir kiralama süreci yaşamanız için, yeni nesil araç gruplarından oluşturduğumuz otolarımız, ayrıca kasko ve sigorta güvencesi altındadır. Yetki çağrı merkezimiz ile 7/24 müşteri hizmetleri ve yol yardım desteğini de kiralama süreci boyunca aktif tutan firmamız, olası kaza yada arıza durumunda da mağduriyetleri karşılamak için ikame araç tedariği sağlamaktadır.

Kurumsal firmalar için oto kiralama her daim avantaj olmuştur. Şirketin iş takibini yapmak için gerekli araçlara ayıracağı yüklü miktar bütçeye gerek kalmadan, cüzi bedeller karşılığında kiraladığı araçları gider olarak göstererek vergi ve KDV indiriminden faydalanma avantajı elde eden firmalar, bu sayede ekonomik yoldan araç ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Seçkin araçlarımızla kurumsal firmaların bu taleplerine de en hızlı ve ekonomik çözümleri sunuyor, uzun dönem araç kiralamanın ayrıcalıklarını hizmetlerimize yansıtıyoruz.

 

Adapazarı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Oto kiralamada güven ve kaliteli hizmet kadar uygun fiyat da müşterilerin beklentileri arasında yer almaktadır. Yıllardır bu sektörde var olmanın kazandırdığı tecrübe ve altyapı ile oto kiralama çalışmalarımızı profesyonellikle yürütüyor, daima ulaşılabilir, her bütçeye hitap edecek hizmetler sunuyoruz. Prensibimiz, her aracı özelliklerine uygun bir bedel ile kiralamak. Fakat bunu yaparken de elbette müşterilerimizin beklentilerini de göz ardı etmeden, cazip teklifler ve kampanyalarla oto kiralama fiyatlarını belirlemektir. Adapazarı araç kiralama fiyatları araçların marka ve sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Kiralama süresi, km sınırı ve aşımı, ekstra kasko talebi ile bireysel ve kurumsal kiralama seçenekleri fiyatların belirlenmesinde rol oynayan etkenler arasındadır. Ordu araç kiralama yapabilmek için şubemizi arayarak kurusal araç kiralama işlemlerinizde sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Dönem dönem yaptığımız kampanyalı araç kiralama, referanslı müşterilerimize ayrıca uyguladığımız indirim ve müşteri memnuniyetini kazanmak amaçlı yürüttüğümüz uygun fiyatlı hizmet politikamızla, hem Adapazarı’nın en çok tercih edilen hem de Türkiye’nin önde gelen rent a car firmaları arasında yer almayı başarıyoruz. Ekonomik sınıf araç gruplarımız günlük ihtiyaçlar için en ideal ve uygun fiyatlı otolarımız arasında yer almakta olup, orta sınıf ve premium araç seçeneklerimiz daha çok kurumsal firmaların beklentilerini karşılayacak uzun dönem kiralamalar için tercih edilmektedir.  Özel günler ve organizasyonlar için talep gören lüks otolarımız, kiralama maliyeti yüksek fakat en konforlu ve gösterişli seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

 

Adapazarı Araç Kiralama Şirketleri

 

Rent a Car sektöründe uzun vadede yer alabilmek ve kurumsallaşmak için güven ve memnuniyetin önemli olduğunun bilincindeyiz. Her geçen gün Türkiye’nin dört bir yanına yayılan hizmet ağımız ve 35.000'i bulan geniş araç filomuzla Adapazarı rent a car  ihtiyaçlarında da Zeplin car yanınızda. İster yüz yüze ister online rezervasyonlarla  365 gün 24 saat aktif hizmet ağımızla, her türlü beklenti ve taleplerinizde tüm araç gruplarımızla sizlerleyiz. Kurumsallaşmış firma yapımız ve zengin referans listemizle bireysel ve kurumsal kiralamalarda en uygun ve cazip kiralama koşulları bizim güvencemiz altında.