Zeplincar | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Günlük Araç Kiralama

Ordu Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Ordu araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 • Detay

  ORDU ARAÇ KİRALAMA

  Ordu rent a car firmamız Mercedes, Opel, Nissan, Hyundai, Fiat, Clio ve Renault marka araçları Ordu araç kiralama şubesinde müşterilerine sunmaktadır. Ordu araç kiralama şubemizde yer alan araçlarımız ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta lüks grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak beş farklı kategoride her ihtiyaca ve bütçeye uygun olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ordu rent a car firmamız müşterileri için sunduğu araçların hepsinde kiralık araç kaskosu hizmeti vermektedir.

  Ordu Araç Kiralama Fiyatları

  Ordu araç kiralama fiyatları belirlenirken firmamızdan kiralanan araç sayısına, kiralanan aracın markasına, kiralanan aracın grubuna ve kiralama süresine dikkat edilmektedir. Kiralama süresince kesilen trafik cezaları ve park ücreti gibi ekstra ödemeleri firmamız karşılamamaktadır. Firmamızda araç kiralama işlemi minimum 1 gün olacak şekilde yapılmaktadır, kiralama süresi biten araçlarımızın firmamıza teslim süresinde yaşanan ve 2 saati geçen gecikmelerde bir günlük kiralama ücreti Ordu araç kiralama fiyatları üzerine eklenmektedir.

  Ordu Oto Kiralama

  Ordu oto kiralama şubemizden araç kiralamak isteyen müşterilerin sitemizde bulunan talep formunu doldurması gerekmektedir, müşterilerimizin doldurduğu form rent a car firmamız tarafından incelenmektedir, uygun bulunan talep formları için en iyi araçlar seçilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır, seçilen araçlar içinden müşterimizin tercih ettiği araç için rezervasyon yapılmaktadır ve rezervasyon gününde kiralanan aracımız firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir. Talep formları oluşturulurken kiralanan araç için en bir sürücü varsa bu da mutlaka formda belirtilmelidir. Ordu oto kiralama şubemizde araç kiralamak isteyen müşterilerimizden; en az 1 yıllık ehliyete sahip olan ve 22 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz B, C, D ve S grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 2 yıllık ehliyete sahip olan ve 24 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 4 yıllık ehliyete sahip olan ve 26 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz L, M, N ve O grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 6 yıllık ehliyete sahip olan ve 27 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz K, V, W, X ve P grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 8 yıllık ehliyete sahip olan ve 29 yaşını doldurmuş müşterilerimiz Z grubu araçlarımızı kiralayabilirler.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU