Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Ankara Keçiören Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Ankara Keçiören araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Ankara Keçiören Ankara Keçiören

Gün Sazak Cad. No:123 / 10 Keçiören/ANKARA

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

Nasıl Ankara Keçiören Araç Kiralama Yapılır?

 

Günümüzde artan araç fiyatlarından sonra insanlar daha uyguna gelen araç kiralama işlemine başvurmaya başlamıştır. Zeplin Car Rental olarak ülkemizin hep çok bölgesinde araç kiralama işlemi sunmaktayız. Araç kiralama işlemi sunduğumuz bölgelerimiz arasında Ankara Keçiören de yer almaktadır. Keçiören araç kiralama firmamızda Polo, Renault, Nissan, Fiat, Clio, Hyundai, Golf, Jetta, Opel, Mercedes, Volkswagen ve Passat model araçları araç kiralama işlemi için müşterilerimize sunmaktayız. Ankara Keçiören araç kiralama şubemizde ekonomik grup, orta grup, orta üst grup, Premium grup ve üst grup olacak şekilde farklı seçeneklerde araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Keçiören araç kiralama şubemizde araçlarımız en az bir gün olacak şekilde kiralanabilmektedir. Firmamızdan araç kiralamak için bazı şartlar yerine getirilmelidir. B, C, D ve S grup araçlarımızı kiralayabilmek için sürücünün en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımızı kiralamak için sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımızı kiralamak için sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımızı kiralayabilmek için sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlarımızı kiralayabilmek için sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Araç kiralama işlemi için ödemeler firmamıza nakit, havale, EFT ve kredi kartı ile yapılabilmektedir. Ankara Keçiören araç kiralama firmamızdan araç kiralamak için ilk olarak talep formunu doldurmanız gerekmektedir, firmamız bilgilerinizi kontrol ederek sizler için en uygun araçları seçmekte ve sonra sizlere sunmaktadır, bu işlemlerden sonra size uygun araçlar içinden seçtiğiniz araç için rezervasyon işlemi yapılmaktadır, kiraladığınız aracı rezervasyon gününde teslim alabilirsiniz. Araçlarımızın hepsinde HGS ve kiralık araç kaskosu yer almaktadır. Kiralık araç fiyatlarımız ve fiyatlarımıza etki eden hususlar gibi bilgileri araç kiralama ofisimizden daha detaylı olarak alabilirsiniz. 

İzmir Balçova araç kiralama işlemlerinizde ise ilgili şubemizden rezervasyon oluşturabilirsiniz. Zeplincar sizlere kapsamlı ve sorunsuz Kurumsal Araç Kiralama hizmeti için hazır beklemektedir.