Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Aydın Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Aydın araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Aydın Merkez Aydın Merkez

Aydın-Muğla Karayolu 3.Km Turtay Tesisleri No:44 Aydın, Türkiye

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 18:00

Aydın Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Bir organizasyona katılmak yada hafta sonu için bir şehir turuna çıkmak için araç sorunu yaşıyorsanız Zeplin Car imdadınıza yetişiyor. 20 yılı aşkın profesyonel hizmet yapımız ile güvenilir, kurumsal Aydın araç kiralama hizmeti veren firmamız, günlük, haftalık, aylık hatta uzun dönem araç kiralamada öncü isimler arasında yer almaktadır. İhtiyaç duyacağınız günlük, haftalık, aylık, yıllık, kısa yada uzun dönem fark etmeksizin, her marka ve model araç desteğinde de yanınızda olan firmamız, geniş araç seçeneklerimiz ile her beklentiye cevap verecek altyapı ve donanıma sahiptir. Ekonomik, orta sınıf ve premium oto alternatiflerimiz, benzinli yada dizel yakıt seçeneklerinde olup, konforlu kullanım sağlayacak manuel yada otomatik vites alternatiflerine sahiptir. 3 yaşından küçük yeni seri araçlarımız, trafik sigortası ve kasko güvencesi altındadır.

Aynı zamanda oto kiralama mevzuatlarına uygun, dönemlik bakımları eksiksiz, iç ve dış donanımları ile hijyenik olarak teslim edilen araçlarımız, trafiğe çıkmaya engel teşkil edecek tüm sorunlardan uzaktır. Mevzuatlar gereği, kriterlere riayet eden herkesin, dilediği aracı kiralayabileceği acentemizda, aynı zamanda havalanına ve adrese araç teslim/iade hizmetlerimizde bulunmaktadır. 35.000 i geçen zengin araç filomuz ve yurt geneline yayılan 106 araç kiralama noktamız ile Zeplin Car, iş yada seyahat için geldiğiniz şehirde size ait araca merhaba demeniz için her zaman hazır.

 

Aydın Araç Kiralama Fiyatları

 

Oto kiralamada stabil, standartlaşmış bir fiyat tarifesi bulunmamaktadır. Aracın markası, modeli, kiralama süresi ve sınıfına bağlı olarak değişkenlik gösteren Aydın araç kiralama fiyatları,uzun dönem kiralamalarda yıl boyu sabit ödeme koşulları ile özellikle kurumsal firmalar için bir avantaj sağlamaktadır. 21 Yaşını dolduran, araç sınıfına göre en az 2 yıllık sürücü deneyimi bulunan herkesin, belirli bir provizyon karşılığında teslim alabildiği araçlarımız, karşılıklı güven ortamının sağlanması için sözleşme karşılığında kullanım hakkı devri edilmektedir. Erken rezervasyonda uygun fiyat politikası yürüttüğümüz hizmetimizde aynı zamanda referansli müşterilerimize ekstra indirim fırsatları da sunuyoruz.

Sözleşmede yer alan araç sınıfı ve kiralama süresine göre, KDV dahil belirlediğimiz fiyatlarımız, kiralama süreci boyunca sabit olup, ek hizmetler (HGS, navigasyon, ek kasko, adrese yada havaalanına teslim) talep edilmesi durumunda ekstra fiyatlara tabi olabilmektedir. Ekonomik sınıf araçlarımız, en uygun fiyatlı otomobillerimiz olup, özellikle günlük kiralamalar için idealdir. Zeplin Car ın uzun yıllar sektörde yer alabilmesi ve güven kazanmasındaki en önemli faktörün ‘kaliteyi uygun fiyata sunmak’ olduğunu kabul ediyor, aynı yolda yürümeye özenle devam ediyoruz. Afyon Araç kiralama işlemleriniz için ise Ankara şubemiz ile iletişime geçerek hızlı rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kurumsal Araç Kiralama alanında uzman markanız Zeplincar sizlere sorunsuz kiralama keyfini sunacaktır.

 

Aydın Araç Kiralama Şirketleri

 

Bireysel yada kurumsal şirket araç ihtiyaçları için her daim avantaj olan araç kiralama yenileme, vergi, bakım, kasko, sigorta gibi ekstra prosedürlerle uğraşmaya gerek kalmadan  sadece işinize odaklanma avantajı sağlamaktadır. Ayrıca kurumsal firmaların oto kiralamalarını, gider göstererek, KDV ve vergiden kazanç elde etme imkanı sağlaması açısından da son dönemlerde rent a car sektörü revanca geçerek, araç sahibi olmak yerine kiralamanın daha ekonomik olduğunun bilincine varılması ile canlanmıştır.

Aydın oto kiralama sektöründe de öncü acentalardan biri olarak hizmet veren firmamız, kurumsallaşmış firma yapımız ile sizleri güvenilir ve kaliteli rent a car hizmeti ile tanıştırmaktadır. Yurt geneline yayılan kiralama noktalarımız ile araç kiralama şirketleri arasında markalaşan firmamız, Aydın’ın farklı lokasyonlarında sunduğumuz ulaşılabilir hizmet ile bireysel ve kurumsal araç ihtiyaçlarını titizlikle karşılamaktadır.

Kiralama süreci size kalmış araçlarımızla tanışmak, online yada direk iletişimle araçlarımızı inceleyerek rezervasyon yaptırmak için bizimle irtibata geçebilir, Zeplin Car Aydın rent a car ayrıcalığı ve konforuna şahitlik edebilirsiniz. Balıkesir Araç Kiralama işlemleriniz için şubemizle iletişime geçerek hızla araç kiralama yapabilirsiniz.