Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Balıkesir Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Balıkesir araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Balıkesir Balıkesir

2.Gündoğan Mah. 16. Çevre Yolu No:29 ALTIEYLÜL / BALIKESİR

  GSM: 0532 307 89 63

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 18:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 18:00

Balıkesir Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Ülkemizde birçok farklı bölgeye hizmet veren Zeplin rent a car firmamızın hizmet bölgeleri arasında Balıkesir araç kiralama şubesi de bulunmaktadır. Balıkesir araç kiralama şubemizde her ihtiyaca ve bütçeye uygun araçlarımız minimum 1 gün olacak şekilde kiralanabilmektedir.

 

Balıkesir Rent A Car

 

Balıkesir rent a car firmamızın müşterilerine sunduğu araçlar Mercedes, Opel, Fiat, Hyundai, Clio, Nissan ve Volkswagen marka araçlardan oluşmaktadır. Balıkesir rent a car firmamızın müşterilerine sunduğu araçların hepsinde kiralık araç kaskosu bulunmaktadır. Kiralık araçlarımız kendi içerisinde ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta lüks grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak 5 farklı kategoriye ayrılmaktadır.

 

Balıkesir Oto Kiralama

 

Balıkesir oto kiralama şubemizden araç kiralamak için müşterilerimizin yapması gereken sitemizde bulunan talep formunu doldurmaktır, müşterilerimiz tarafından doldurulan formlar firmamız tarafından incelenmektedir, inceleme işleminde uygun bulunan form için en iyi araçlar seçilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır, müşterimizin seçtiği araç için rezervasyon yapılmaktadır ve rezervasyon tarihi geldiğinde kiralanan aracımız Balıkesir oto kiralama şubemizde müşterilerimize teslim edilmektedir. Zeplin rent a car firmamızdan araç kiralamak isteyen müşterilerimizin belirli kriterlere uygun olması gerekmektedir ve bu kriterler araç gruplarına göre farklılık göstermektedir. En az 1 yıllık ehliyeti olan ve 22 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz B, C, D ve S grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 2 yıllık ehliyeti olan ve 24 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz L, M, N ve O grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 6 yıllık ehliyeti olan ve 27 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz K, V, W, X ve P grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz Z grubu araçlarımızı kiralayabilirler.

 

Balıkesir Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Balıkesir araç kiralama fiyatları kiralanan araç sayısı, kiralanan aracın markası, kiralanan aracın grubu ve kiralama süresi gibi etmenler göz önüne alınarak belirlenmektedir. Kiralama süresi boyunca kesilen trafik cezaları ve park ücretleri gibi ekstra ücretler Balıkesir araç kiralama fiyatları içine dahil değildir. Bandırma Araç Kiralama işlemleriniz için web sitemizden online rezervasyon yapabileceğiniz gibi şubemizi de arayarak kurumsal araç kiralama yapabilirsiniz.