Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Batman Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Batman araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Batman Merkez Batman Merkez

Kültür Mah. Av. Zekeriya Aydın Cad. No:24 / Merkez / Batman

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Batman Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Ülkemizde birçok şehire hizmet veren Zeplin Car Rental firmamızın Batman araç kiralama şubesi de mevcuttur. Batman araç kiralama şubemizde farklı seviye ve markada birçok aracı müşterilerimize sunmaktayız. Şubemizde araçlarımız ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak 5 faklı seviyeye ayrılmaktadır. Bu seviyelerde yer alan araçlarımız Passat, Mercedes, Opel, Fiat, Hyundai, Renault, Volkswagen ve Nissan markalarına ait araçlardır.

 

Batman Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

 

Batman araç kiralama fiyatları seçilen aracın markasına, aracın bulunduğu gruba, kiralama süresine ve araç kiralama yapılan döneme göre değişiklik göstermektedir. Firmamızda araç kiralama işlemi minimum bir gün olacak şekilde yapılabilmektedir. Kiralama işlemi yapılan aracımızın teslim gününde yaşanan gecikme 2 saati geçerse bir günlük kiralama ücreti Batman araç kiralama fiyatına yansıtılmaktadır. Firmamızın müşterilerimize sunduğu araçların her birinde HGS ve kiralık araç kaskosu bulunmaktadır. Firmamızdan araç kiralamak isteyen müşterilerimizin talep formu oluşturması gerekmektedir, müşterilerimiz tarafından oluşturulan talep formu firmamız tarafından incelenmektedir, inceleme sonucu kriterlere uygun araçlar seçilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır, müşterilerimizin seçtiği araç için rezervasyon yapılmaktadır ve rezervasyon günü aracımız müşterilerimize teslim edilmektedir. Firmamızdan araç kiralamak için araçlarımızın seviye gruplarına göre değişen bazı kriterlere uymak gerekmektedir. B, D, C ve S grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlarımız için kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu kriterler firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Diyarbakır araç kiralama yapabilmek için şubemizi arayabilir ve kolaylıkla kurumsal araç kiralama veya bireysel kiralama  sağlayabilirsiniz.