Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Diyarbakır Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Diyarbakır Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Diyarbakır Merkez Diyarbakır Merkez

Riva City Park Evleri Altı Bağcılar Mahallesi Kamışlı Bulvarı No.3Aa İç Kapı. Bağlar Diyarbakır

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Diyarbakır Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Tatil, seyahat, organizasyon ve pek çok ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli konum değiştirmek zorunda kalan faal çalışan departmanlar ve bireysel ihtiyaçlar için en doğru ve ekonomik yöntem olan araç kiralama, araçla ilgili hiçbir yükümlülükle ilgilenmeden, sadece kullanım hakkına sahip olunması açısından konforlu ve avantajlıdır. Diyarbakır oto kiralama sektöründe de kendine emin ve güvenilir bir yer edinen Zeplin Car, zengin araç filomuz ve profesyonel hizmet kalitemizle, kurumsal firma kalitesinde hizmet vermektedir. Her marka ve model araç seçeneklerine sahip alt segment ve üst segment grubundaki araçlarımız, tüm bakım ve mevzuatları ile eksiksiz ve sorunsuzdur.

Kaskolu, sigortalı, iç ve dış donanımları ile sorunsuz araçlarımız, uzun ve kısa vadeli kiralamalar için uygun kapasitededir.  Aracın bakımı, muayenesi, onarımı ve gerekli pek çok prosedürle uğraşmak yerine, araç kiralamanın hem operasyonel hem de finansal  olarak daha avantajlı olduğuna dikkat çekmek isteyen firmamız, kampanyalı özel günler düzenleyerek, bireysel ve kurumsal araç kiralamayı yaygınlaştırmayı hedeflemektedir.

Oto kiralama sektörüne yeni bir boyut ve ivme kazandıran kurumsal uzun dönem araç kiralamalarda, kiralama bedelinin gider olarak gösterilebilmesi, KDV ve vergi indiriminden faydalanılması açısından gideri kazanca dönüştüren rent a car hizmetimiz, özellikle kurumsal firmaların son dönemde en çok rağbet gösterdiği hizmetlerimiz arasındadır. Genç araç filomuz ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamalara, ekonomik, orta sınıf ve premium araç gruplarımızla cevap veren firmamız, her marka ve modeldeki araç seçeneklerimizle, tüm beklentilere hitap edecek çözümler sunmaktadır. Havaalanına ve adrese teslim hizmetlerimizle de ayrıcalıklı ve konforlu bir kiralama deneyimi yaşatacak firmamız, farkını verdiği kaliteli hizmetlerle ortaya koymaktadır.

 

Diyarbakır Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Her zaman ulaşılabilir, kaliteyi uygun fiyatla bir araya getirecek rent a car desteği sunmak için çalışan firmamız, fiyat tarifelerini, aracın marka ve modeli ile kiralama süresi doğrultusunda belirlemektedir. KDV dahil olarak belirlediğimiz Diyarbakır araç kiralama fiyatları, erken rezervasyonda indirimli fiyat ve kampanyalı araç gruplarında daha ekonomik çözümler sunmaktadır. Ek hizmetlerimiz dahilinde yer alan ek kasko, ek kilometre, çocuk koltuğu, vale, GPRS ve HGS taleplerinde de etkili olan fiyat tarifelerimiz, kişiye ve hizmete özel son halini almaktadır. Ekonomik ve orta sınıf grubu araçlarımız, uzun vadeli kiralamalar için en ideal seçenekler olup, lüks araçlarımız özel günlerinizlerinize zenginlik katacak mahiyettedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımız ile daima ulaşılabilir ve ekonomik hizmet hizmet politikası yürüten acentamızda her bütçeye hitap edecek araç grubu mutlaka bulunmaktadır.

 

Diyarbakır Oto Kiralama Şirketleri

 

Uzun yıllardır sektörde var olmanın kazandırdığı donanım ve altyapı ile Diyarbakır rent a car firmaları arasında kendine saygın bir yer edinen firmamız, 7 gün 24 saat aktif müşteri hizmetleri ve yol yardım desteği ile profesyonel bir oto kiralama hizmeti sunmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamız, yılların tecrübe ve alt yapısı ile bir araya gelerek, kısa ve uzun dönem araç kiralamada güvenilir bir adres olarak karşınıza çıkmaktadır. Türkiye geneline yayılan 106 kiralama noktalarımız, 35.000 i aşan, farklı araç grubu alternatiflerimiz ve en cazip kiralama koşullarımız sizler için, Zeplin car güvencesinde hizmetinize sunulmaktadır. Sektörün en genç ve dinamik araç filosuna sahip firmamız, özel gün ve ihtiyaçlarınız için en uygun araç desteğini, kısa sürede, sorunsuz, adrese ve havaalanına teslim avantajları ile beğeninize sunmaktadır. Zonguldak araç kiralama ihtiyaçlarınız için şubemizin telefonlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Zeplincar olarak Kurumsal araç kiralama ve bireysel araç kiralama ihtiyaçlarınızda sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.