Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Çorum Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Çorum Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Çorum Merkez Çorum Merkez

Çepni Mah. İnönü Cad. No:114/B Merkez/Çorum

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

Çorum'da  Nasıl Araç Kiralayabilirim?

 

Bir araç sahibi olmak için, yüklü bedeller ödemeden, bankaydı, kredi işleriyle uğraşmadan, yada km si yükseldi, modeli düştü gibi düşüncelerin zihninizi meşgul etmesine gerek kalmadan, dilediğiniz aracı, emrinize sunan firmamız, sizleri oto kiralamanın avantajları ile tanıştırmak için beklemektedir. Mülkiyet hakkının acentamıza, dilediğiniz sürede kullanım hakkının müşterilerimize ait olduğu Çorum oto kiralama desteğimizde, günlük, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralana bilmekte, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için araç tedariği kısa sürede kapınıza gelmektedir. Her bütçeye uygun, zengin araç filomuzda ki dilediğiniz model, en genç otolarımızı,hem iş hem de seyahatlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi  günlük, haftalık, aylık yada yıllık olarak dilediğiniz süre zarfında kiralayabilirsiniz.

Aracın tüm sorumluluklarının acentamıza ait olmasından dolayı, size sadece aracı kullanıp, işlerinize yoğunlaşma aşamasını bırakan firmamız, online kiralama hizmetimizle de dilediğiniz aracı inceleme ve rezervasyon yapma imkanı sağlamaktadır. Her türlü bakımı ve muayenesi eksiksiz olan araçlarımızın, iç ve dış donanımları eksiksiz, kasko güvencesi altında hizmete sunulmaktadır. Hiç bir aksaklıklara mahal vermemek adına, tüm sorumluluğunu üstlendiğimiz araçlarımızı, sürücü belgesine sahip, en az 2 yıllık sürücü deneyimi olan herkes rahatlıkla kiralayabilmektedir.

Ekonomik, orta sınıf, premium lüks araç sınıflarımız, bireysel ve kurumsal araç ihtiyaçlarınıza cevap verecek fiyat alternatiflerine sahip olup, sizlere çalışmalarınızda zaman ve bütçeden tasarruf edecek avantajlar sağlamaktadır. Bir mukavele ile karşılıklı güven ortamının sağlanmasından sonra ister adrese ister havaalanına teslim fırsatlarımızla, çok yönlü hizmetlerle sizleri buluşturan firmamız, 7/24 yol yardım ve müşteri hizmetleri desteğimizle de sorunsuz bir kiralama süreci geçirmenize katkıda bulunmaktadır.

 

Çorum Oto Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

 

Araç kiralamak hem bireysel hemde kurumsal araç ihtiyaçlarında her zaman cazip bir seçenek olmuştur. Özellikle şirketlerin işlerini yürütmek için talep ettiği rent a carlar, yüksek maliyetler ödemeden, aracın dönemlik bakım ve sorumluluğunu üstlenme den, sabit ödeme koşulları ile sadece kullanım hakkına sahip olması açısından oldukça avantajlı olan bu hizmet, aynı zamanda şirket gideri olarak gösterilebilmesi açısından da KDV ve vergi indiriminden faydalanma avantajı sağlamaktadır.

Kısa yada uzun vadeli, kiralama süresine bağlı olarak şekillenen Çorum araç kiralama fiyatları, aynı zamanda aracın sınıfına ve modeline göre de değişkenlik göstermektedir. Erken rezervasyonlarda ve indirimli fırsat günlerinde daha da cazip kiralama koşullarımız ile her bütçeye hitap edecek çözümler sunan firmamız, referanslı müşterilerimize de ekstra indirim fırsatı sunmaktadır. Ek hizmetler, ek kasko, adrese yada havaalanına teslim ve iade taleplerinde de standartların üzerine çıkabilen fiyatlar, her halükarda müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak biçimde düzenlenmektedir. Mevzuat gereği sözleşme ile resmi hale getirdiğimiz kiralama işlemlerinizde, daha sonradan ekstra bir bedel yada ödeme talep edilmemekte, yıllık kiralamalarda sabit fiyat üzerinden kiralama bedeli talep edilmektedir.

 

Çorum Araç Kiralama Şirketleri

 

Tecrübeli ve kurumsal firma yapımız, Çorum rent a car hizmetlerinin bütün sorumluluk ve gereksinimlerini mevzuata uygun olarak gerçekleştirmekte olup, tamamen müşteri memnuniyeti ve güveni odaklı çalışmalar yürütmektedir. Sektörün en genç ve zengin araç filosu ile bugün 106 noktada, 35.000 araç ile yurt genelinde rent a car desteği veren Zeplin Car, Çorum’un da farklı lokasyonlarında uzun yada kısa vadeli oto kiralama hizmetini titizlikle yürütmektedir. Cazip ödeme koşulları ile size en uygun aracı kiralamak, tatil ve seyahatlerinizi araç sorunu olmadan konforla geçirmek için acenemizi ziyaret edebilir yada sayfamızdan dilediğiniz aracın online rezervasyonunu yaptırabilirsiniz. Denizli Araç Kiralama için ise şubemizle iletişime geçerek araç kiralama yapabilirsiniz.