Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Denizli Araç Kiralama

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Denizli Merkez Denizli Merkez

Sümer Mah. 3. Sanayi Sitesi 32. Sok. No:2 Denizli

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Denizli Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Türkiye geneline yayılan sayısız hizmet noktamızdan biri olan Denizli Araç Kiralama servisimiz ile bireysel ve kurumsal kiralık oto ihtiyaçlarına profesyonel alt yapı ve geniş araç filomuzla cevap veren firmamız, ister günlük, haftalık kısa, ister aylık, yıllık uzun vadeli, ekonomik rent a car desteği sağlamaktadır. Ekonomik, orta sınıf, premium ve lüks araç kategorilerinden oluşan filomuzun tüm sorumluluğunu üstlenerek, müşterilerimize konforlu ve sorunsuz araç desteği sağlamayı amaç ediniyoruz. 7/24 aktif yol yardım ve müşteri hizmetleri servisimiz, ulaşılabilir her bütçeye hitap eden araç seçeneklerimiz ve kaliteli hizmet yapımız ile dün olduğu gibi bugünde müşterilerimizin yanında yer alıyor, Denizli Oto Kiralama ile sektörün nabzını tutmaya devam ediyoruz.

 

Denizli Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Profesyonel firma profilimiz, geniş araç desteğimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet yapımız ile bireysel ve kurumsal kiralık araç ihtiyaçlarına daima ulaşılabilir ve çözüm odaklı yaklaşıyor, ekonomik ve uygun  Denizli Araç Kiralama Fiyatları ile her beklentiyi karşılıyoruz. Ekonomik, premium ve lüks araç sınıflarımız dahilinde, günlük, haftalık, aylık yada uzun dönem kiralama doğrultusunda belirlediğimiz fiyatlarımız standart olup, ekstra hizmet, havaalanı yada adrese teslim, araç tesliminin gecikmesi dahilinde değişkenlik göstermektedir. Kiralama ve hizmet bedeli, kasko, KDV dahil paket olarak belirlediğimiz fiyatlarımız, erken rezervasyon ve kampanya dahilindeki araçlarımızda daha ekonomik ve ulaşılabilir olmaktadır. Şöför desteği, ekstra kasko, navigasyon talepleri de ayriyeten ücretlendirmeyi değiştiren etmenler arasında yer almaktadır.

 

Denizli Rent A Car

 

Zeplin rent a car firmamızın Denizli rent a car şubesinde minimum 1 gün olacak şekilde araç kiralama işlemi yapılabilmektedir. Denizli araç kiralama şubemizde kiralama işlemi için bulunan araçlarımız Mercedes, Hyundai, Opel, Clio, Fiat, Renault ve Volkswagen marka araçlar. Kiralık araçlarımız ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak 5 farklı kategoride her bütçeye ve ihtiyaca uygun şekilde Denizli rent a car firmamızda bulunmaktadır. Denizli rent a car firmamız müşterilerine kiralık araç kaskosu hizmetini de sunmaktadır, bu hizmet her aracımız için geçerlidir.

 

Denizli Oto Kiralama

 

Denizli oto kiralama şubemizde bulunan kiralık araçlarımız için araç kiralama işlemi yaparken her grup aracımız için farklı bir kritere sahip olunmalıdır.  B, C, D ve S grubu araçlarımız için minimum 1 yıllık ehliyet ve 22 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımız için minimum 2 yıllık ehliyet ve 24 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımız için minimum 4 yıllık ehliyet ve 26 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımız için minimum 6 yıllık ehliyet ve 27 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Z grubu araçlarımız için minimum 8 yıllık ehliyet ve 29 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Bu kriterlere uygun olan müşterilerimiz Denizli oto kiralama şubemizden araç kiralamak için talep formu oluşturmaktadır, oluşturulan talep formu firmamız tarafından incelenmektedir, inceleme sonucu form uygun bulunursa müşterilerimiz için en uygun araçlar seçilmektedir, müşterimizin tercih ettiği araç için rezervasyon yapılmaktadır, rezervasyon tarihi geldiğinde kiralanan aracımız firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir. Batman Araç kiralama yapmak istediğinizde web sitemizde hızlı araç kiralama yapabilirsiniz.