Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Zonguldak Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Zonguldak araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Zonguldak Merkez Zonguldak Merkez

Müftü Mah. Şehit Ömer Hali Demir Bulvarı No:4 KDZ.Ereğli Zonguldak

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

Zonguldak'ta Nasıl  Araç Kiralayabilirim?

 

Zonguldak araç kiralama şubemiz her bütçeye uygun şekilde ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak 5 farklı kategoride Mercedes, Fiat, Clio, Renault, Volkswagen, Hyundai ve Opel marka araçları müşterilerine sunmaktadır. Zonguldak araç kiralama şubemizde yer alan araçlarımızın hepsinde kiralık araç kaskosu bulunmaktadır.

 

Zonguldak Rent A Car

 

Zonguldak rent a car firmamızda minimum bir gün olacak şekilde araç kiralama işlemi oldukça kolay şekilde yapılabilmektedir. Zonguldak rent a car firmamızdan araç kiralamak isteyen müşterilerimiz sitemizde bulunan talep formunu doldurmaktadır, müşterilerimizin doldurduğu bu form firmamız tarafından incelenmektedir ve uygun bulunursa araçlarımız müşterilerimize sunulmaktadır, müşterimizin seçtiği araç için rezervasyon yapılmaktadır, rezervasyon günü ve saati geldiğinde kiralanan aracımız

 

Zonguldak Oto Kiralama

 

Zonguldak oto kiralama şubemizde müşterilerimize teslim edilmektedir. Firmamızdan kiralanan araçlarımız için birden fazla sürücü varsa bu da formda belirtilmelidir. Zonguldak oto kiralama şubemizden araç kiralayabilmek için sürücülerin sahip olması gereken kriterler ve araç grupları; en az 1 yıllık ehliyeti olan ve 22 yaşını doldurmuş sürücüler B, C, D ve S grubu araçları kiralayabilirler, en az 2 yıllık ehliyeti olan ve 24 yaşını doldurmuş olan sürücüler F, G, T, I, R ve J grubu araçları kiralayabilirler, en az 4 yıllık ehliyeti olan ve 26 yaşını doldurmuş olan sürücüler L, M, N ve O grubu araçları kiralayabilirler, en az 6 yıllık ehliyeti olan ve 27 yaşını doldurmuş olan sürücüler K, V, W, X ve P grubu araçları kiralayabilirler, en az 8 yıllık ehliyeti olan ve 29 yaşını doldurmuş olan sürücüler Z grubu araçları kiralayabilirler şeklindedir.

 

Zonguldak Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

 

Zonguldak araç kiralama fiyatları kiralanan aracın markasına, kiralanan aracın grubuna, kiralanan araç sayısına ve kiralama süresine dikkat edilerek belirlenmektedir. Kiralama süresince kesilen trafik cezaları ve park ücretleri gibi ekstra ödemeler firmamızın araç kiralama hizmeti dışında kalmaktadır. Kiralanan araçların firmamıza teslim gününde yaşanan gecikmeler 2 saatten fazla olursa bir günlük araç kiralama ücreti de Zonguldak araç kiralama fiyatları üzerine eklenmektedir. Elazığ araç kiralama işlemlerimiz için şubemizi arayarak kurumsal araç kiralama ve bireysel araç kiralama yapabilirsiniz.