Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Elazığ Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Elazığ Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Elazığ Merkez Elazığ Merkez

İzzet Paşa Mah. Şehit İlhanlar Cad. Halilbey Sokak No:9/B Merkez/Elazığ

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Elazığ Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Zeplin Car Rental firmamızın şubeleri arasında Elazığ araç kiralama şubesi de bulunmaktadır. Elazığ araç kiralama şubemizde araçlar farklı seviye gruplarına ayrılmıştır ve her seviye grubu aracımız için araç kiralama işlemi yapılırken farklı ehliyet ve yaş kriteri bulunmaktadır. B, C, D ve S grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak olan sürücünün en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak olan sürücünün en az 2 yıllık 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak olan sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak olan sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak olan sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Elazığ araç kiralama şubemiz araç kiralamak isteyen müşterilerimize Passat, Mercedes, Hyundai, Fiat, Renault, Opel, Volkswagen ve Nissan marka araçları sunmaktadır. Firmamızdan araç kiralama işlemi minimum 1 gün olacak şekilde yapılmaktadır. Firmamızdan araç kiralamak isteyen müşterilerimiz talep formunu doldurmaktadırlar, müşterilerimize ait talep formları firmamız tarafından incelenmektedir, incelemeler sonucu en uygun araçlar müşterilere sunulmakta ve müşterinin seçtiği araç için rezervasyon yapılmaktadır. Rezervasyon günü geldiğinde kiralanan aracımız müşterilerimize firmamız tarafından teslim edilmektedir.

 

Elazığ Araç Kiralama Fiyatları

 

Elazığ araç kiralama fiyatları aracın markasına, bulunduğu gruba, kiralama yapılan döneme ve kiralama yapılacak olan süreye göre değişiklik göstermektedir. Elazığ araç kiralama fiyatlarına kiralama süresinde yapılan değişiklikler, teslim süresinde olan gecikmeler gibi durumlar da etki etmektedir. Elazığ araç kiralama şubemizden yapılan araç kiralama hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim kısmında bizlere ulaşabilir ya da yine sitemizde yer alan bilinmesi gerekenler sayfasından daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Van araç kiralama ihtiyaçlarınızda size en yakın şubemizle iletişime geçerek işlem yapabilirsiniz