Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Van Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Van araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Van Merkez Van Merkez

Şerefiye Mah. Cumhuriyet Cad. Köseoğlu 1. Sok. No:9/2 İpekyolu / Van

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Van Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Yurt geneline yayılan hizmet potansiyelimiz ile bugün Van oto kiralama hizmetlerimizle sektörde her geçen gün hızla büyümeye devam eden firmamız, 106 farklı lokasyonda, tüm talepleri karşılamak ve en kaliteli rent a car desteğini sunmak için çalışmaktadır. Zengin araç filomuz içerisinde yer alan ekonomik, orta sınıf ve lüks araç seçeneklerimizin her birikendi sınıfının en yeni modeli olup, mevzuat ve kiralama koşullarına uyum sağlayacak niteliklere sahiptir. Bireysel yada kurumsal firmaların iş, seyahat ve özel günler için gerek duyacağı araç ihtiyaçlarını karşılamak için günlük, haftalık ve aylık olarak kiraya çıkardığımız otolarımızın tüm sorumluluğu firmamıza aittir. Müşteri memnuniyeti daima önceliğimizdir. Bu sebeple 7 gün 24 saat boyunca aktif müşteri hizmetlerimiz ve yol yardım desteğimiz ile sorunsuz ve kaliteli bir kiralama süreci geçireceğinizin garantisini veriyoruz.

 

Van Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

 

Rent a car hizmetlerimizde Van araç kiralama fiyatları, kiralama süresi, araç sınıfı, ek hizmetler ve talepler doğrultusunda belirlenmektedir. Kişiye özel fiyat tarifelerimiz, araç seçilip, kiralama süresi karar verildikten sonra netlik kazanmaktadır. Kısa süreli  ihtiyaçlar için ekonomik ve orta sınıf araçları tercih edebilir, avantajlı kiralama koşullarından faydalanabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve uzun dönem olarak kiraladığımız araçlarımız, her biri model ve sınıfına göre değerlendirilerek fiyat analizleri yapılmakta, erken rezervasyon ve kampanyalı araç gruplarında daha uygun ve cazip ödeme koşulları ile araç kiralaması yapılabilmektedir. Özel şirketlerin, iş takibi için ihtiyaç duyacağı araçlar için sağladığımız filo ve operasyonel kiralamalarla da, sabit fiyat üzerinden, uzun süre aracın kullanım hakkını elde etme fırsatı yakalayabilir, kiralama bedelini gider olarak göstererek KDV ve vergi indiriminden faylanarak da araç kiralamayı karlı hale getirebilirsiniz.

Yurt geneline yayılan hizmet ağımız, 35.000 i aşan araç filomuz ve profesyonel rent a car desteğimiz ile her bütçeye ve ihtiyaca hitap edecek araç seçeneklerimizi hizmetinize sunuyoruz.

 

Van Oto Kiralama Şirketleri

 

Sayısız referans ve müşteri memnuniyeti dolu geri dönüşlerle sektörde Zeplin car adını zirvelere taşıyan firmamız, Van araç kiralama şirketleri arasında da sektörün en kapsamlı rent a car hizmetini vermektedir. Bireysel ve kurumsal araç ihtiyaçlarınıza hızlı, kolay çözümler üreten, her türlü soru ve sorunda 7/24 müşteri ve yol yardım desteğini esirgemeyen firmamız, müşterilerilerini mağdur edecek hadiselere mahal vermeden, sorunsuz bir kiralama süreci yaşatmak için çalışmaktadır.

 

Van Oto Kiralama Şartları

 

Sektörde belirli mevzuatlar doğrultusunda yürütülen rent a car hizmetleri, araç seçimi, kiralama süresi ve teslim tarihi, fiyatların belirlenmesi ve sözleşmenin imzalanması gibi aşamalardan geçerek gerçekleşmektedir. Van rent a car olarak bizlerde, sorunsuz ve konforlu bir oto kiralama sürecinin geçirilebilmesi için hizmetlerimizi güvence altına alıyor, yetkili araç desteği sağlıyoruz. Mülkiyet hakkının acentamıza, kullanım hakkının müşterilerimize ait olduğu hizmetlerimize ulaşabilmek için en az iki yıllık ehliyet ve sürücü deneyimi ile 21 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Karşılıklı güven ortamının sağlanması için isme kayıtlı banka kartı ve ve ön provizyon talebinin karşılanması sonucu teslim ettiğimiz araçlarımızın tüm yükümlülükleri ve sorumlulukları tarafımızca karşılanacak olup, olası arıza yada kaza durumunda mutlaka acentemizin haberdar edilmesi iki trafında sorunsuz bir hizmet yürütmesi açısından önemlidir.

Km sınırını aşmamak, aracı zamanında teslim etmek, sözleşmede yer alan kiralama koşullarına riayet etmek, müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır. Tüm şubelerimizde olduğu gibi Erzincan Araç kiralama için de hızla işlem yapabilirsiniz. Zeplicar kurumsal araç kiralama ve bireysel araç kiralama için akılcı çözümler sunmaktadır.