Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Erzincan Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Erzincan Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Erzincan Merkez Erzincan Merkez

Halitpaşa Cad. 17. Sok. No:19/2 Erzincan

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Erzincan'da Nasıl Araç Kiralayabilirim?

 

Erzincan ilçesinde yaşayan ve araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için Zeplin rent a car firmamız bu bölgeye de hizmet vermektedir. Erzincan araç kiralama firmamızda minimum bir gün olacak şekilde farklı sürelerde araç kiralama işlemi yapılabilmektedir. Erzincan rent a car firmamızda yer alan araçlarımız Mercedes, Opel, Fiat, Clio, Nissan, Renault ve Volkswagen marka araçlardır. Araçlarımız ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak beş farklı kategoride her bütçeye ve ihtiyaca uygun olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Erzincan Rent A Car

 

Erzincan rent a car şubemizde araç kiralama işlemi için sürücünün belirli kriterlere uygun olması gerekmektedir. Bu kriterler aracın yer aldığı gruba göre değişiklik göstermektedir. Erzincan araç kiralama şubemizin sürücülerden istediği kriterler; en az 1 yıllık ehliyeti olan ve 22 yaşını dolduran sürücüler B, C, D, ve S grubu araçlar için, en az 2 yıllık ehliyeti olan ve 24 yaşını dolduran sürücüler F, G, T, I, R ve J grubu araçlar için, en az 4 yıllık ehliyeti olan ve 26 yaşını dolduran sürücüler L, M, N ve O grubu araçlar için, en az 6 yıllık ehliyeti olan ve 27 yaşını dolduran sürücüler K, V, W, X ve P grubu araçlar için, en az 8 yıllık ehliyeti olan ve 29 yaşını dolduran sürücüler Z grubu araçlar için araç kiralama işlemi yapabilirler.

 

Erzincan Oto Kiralama

 

Bu kriterlere uygun olan müşterilerimiz Erzincan oto kiralama şubemizden kolaylıkla araç kiralayabilirler, araç kiralamak için sitemizde bulunan talep formu müşterilerimiz tarafından doldurulmalıdır, bu form incelenmekte ve uygun bulunursa müşterimize araçlar sunulmaktadır, müşterimizin seçtiği araç için rezervasyon oluşturulmaktadır ve rezervasyon günü geldiğinde kiralanan aracımız Erzincan oto kiralama şubemizde müşterilerimize teslim edilmektedir. Talep formu doldurulurken kiralanan araç için birden fazla sürücü varsa bu da formda belirtilmelidir.

 

Erzincan Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Erzincan araç kiralama fiyatları kiralanan araç sayısına, kiralama süresine, kiralanan aracın markasına ve kiralanan aracın grubuna göre değişiklik göstermektedir. Kiralama süresince kesilen trafik cezaları Erzincan araç kiralama fiyatları içerisinde değildir.

Diğer tüm şubelerimizde olduğu gibi Uşak araç kiralama işlemlerimiz içinde Uşak şubemizle iletişime geçebilir, Kurumsal araç kiralama veya biraysel araç kiralama yapabilirsiniz.