Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Uşak Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Uşak araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Uşak Merkez Uşak Merkez

Durak Mah. Akbur Sk. No: 49/B Uşak/Merkez

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

Uşak Araç Kiralama Seçenekleri


Uşak araç kiralama firmaları arasında yer alan Zeplin Car Rental firmamız Mercedes, Opel, Nissan, Volkswagen, Fiat, Hyundai ve Renault marka araçları oldukça uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır. Firmamızda araç kiralama süresi minimum 1 gün olacak şekildedir, kiralanan araçlar Uşak araç kiralama şubemizden alınabilir ve şubemize geri bırakılabilir. Her firmada olduğu gibi Zeplin Car Rental firmamızda da araç kiralamak için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. B, C, D ve S grubu araçlarımız için sürücünün en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımız için sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımız için sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımız için sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlarımız için sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Firmamızdan araç kiralama işlemi için yapmanız gereken tek şey talep formu oluşturmaktır. Müşterilerimizin oluşturduğu talep formu firmamız tarafından incelenmektedir ve kriterlere uygun araçlar seçilip müşterilerimize sunulmaktadır. Sunulan araçlar içinden seçilen araç için rezervasyon işlemi yapılmaktadır. Rezervasyon günü geldiğinde kiralanan aracımız firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir.

 

Uşak Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

 

Uşak araç kiralama fiyatları belirlenirken aracın kiralandığı süre, kiralanan aracın modeli ve grubu gibi etmenler göz önüne alınmaktadır. Teslim süresinde yaşanan gecikmeler ve kiralama süresinde yapılan değişiklikler de Uşak araç kiralama fiyatlarına yansıtılmaktadır. Teslim süresinde gecikmeler 2 saati geçerse bir günlük kiralama ücreti fiyata yansıtılmaktadır. Uşak araç kiralama şubemizde yer alan araç modellerimizin hepsinde HGS ve kiralık araç kaskosu bulunmaktadır. Firmamızdan yapılan araç kiralama işlemlerinde birden fazla sürücü varsa bu firmamıza bildirilmelidir. Araç kiralama işlemlerinde ödeme kredi kartı, nakit, havale ve EFT gibi farklı seçeneklerle yapılabilmektedir. Firmamızdan yapılan araç kiralama işlemi için daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim kısmından bizlere ulaşabilir ya da sitemizde yer alan bilinmesi gerekenler sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Şanlıurfa araç kiralama ihtiyaçlarınız için şubemizi arayarak hızla işlemlerinizi uygulayabilirsiniz. Zeplincar hem kurumsal araç kiralama hem de bireysel araç kiralama da sizlere akılcı çözümleri kolaylıkla sunmaktadır.