Zeplincar | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Günlük Araç Kiralama

Uşak Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Uşak araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 • Detaylı Bilgi

  UŞAK ARAÇ KİRALAMA
  Uşak araç kiralama
  firmaları arasında yer alan Zeplin Car Rental firmamız Mercedes, Opel, Nissan, Volkswagen, Fiat, Hyundai ve Renault marka araçları oldukça uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır. Firmamızda araç kiralama süresi minimum 1 gün olacak şekildedir, kiralanan araçlar Uşak araç kiralama şubemizden alınabilir ve şubemize geri bırakılabilir. Her firmada olduğu gibi Zeplin Car Rental firmamızda da araç kiralamak için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. B, C, D ve S grubu araçlarımız için sürücünün en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımız için sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımız için sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımız için sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlarımız için sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Firmamızdan araç kiralama işlemi için yapmanız gereken tek şey talep formu oluşturmaktır. Müşterilerimizin oluşturduğu talep formu firmamız tarafından incelenmektedir ve kriterlere uygun araçlar seçilip müşterilerimize sunulmaktadır. Sunulan araçlar içinden seçilen araç için rezervasyon işlemi yapılmaktadır. Rezervasyon günü geldiğinde kiralanan aracımız firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir.

  Uşak Araç Kiralama Fiyatları

  Uşak araç kiralama fiyatları belirlenirken aracın kiralandığı süre, kiralanan aracın modeli ve grubu gibi etmenler göz önüne alınmaktadır. Teslim süresinde yaşanan gecikmeler ve kiralama süresinde yapılan değişiklikler de Uşak araç kiralama fiyatlarına yansıtılmaktadır. Teslim süresinde gecikmeler 2 saati geçerse bir günlük kiralama ücreti fiyata yansıtılmaktadır. Uşak araç kiralama şubemizde yer alan araç modellerimizin hepsinde HGS ve kiralık araç kaskosu bulunmaktadır. Firmamızdan yapılan araç kiralama işlemlerinde birden fazla sürücü varsa bu firmamıza bildirilmelidir. Araç kiralama işlemlerinde ödeme kredi kartı, nakit, havale ve EFT gibi farklı seçeneklerle yapılabilmektedir. Firmamızdan yapılan araç kiralama işlemi için daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim kısmından bizlere ulaşabilir ya da sitemizde yer alan bilinmesi gerekenler sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU