Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Erzurum Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Erzurum Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Erzurum Merkez Erzurum Merkez

Ömer Nasuhi Bilmen Mah. Kombina Cad. Artut İnş. A Blok No:34/A / Erzurum

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Erzurum Ucuz Araç Kiralama 

 

Zeplin rent a car firmamızın Erzurum araç kiralama şubesinde her bütçeye ve her ihtiyaca uygun araçlarımız müşterilerimize sunulmaktadır. Erzurum rent a car firmamızda yer alan araçlarımız ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak beş farklı kategoriye ayrılmaktadır. Erzurum rent a car firmamız Mercedes, Opel, Fiat, Nissan, Clio, Renault ve Volkswagen marka araçları müşterilerine sunmaktadır. Erzurum araç kiralama fiyatları kiralanan aracın markasına, kiralanan araç sayısına, kiralanan aracın bulunduğu gruba ve kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir. Kiralama süresinde yaşanan teslim gecikmelerinin 2 saati geçtiği durumlarda Erzurum araç kiralama fiyatları üzerine bir günlük araç kiralama ücreti eklenmektedir. Kiralama süresince kesilen trafik cezaları ve park ücretleri firmamızın araç kiralama hizmetinin dışında kalmaktadır.

 

Erzurum Oto Kiralama

 

Erzurum oto kiralama şubemizden araç kiralamak için sitemizde bulunan talep formları müşterilerimiz tarafından doldurulmalıdır, müşterilerimize ait olan bu formlar firmamız tarafından incelenmektedir, incelenen form uygun bulunursa müşterimize araçlarımız sunulmaktadır, müşterimizin seçtiği araç için rezervasyon yapılmaktadır, rezervasyon tarihi geldiğinde kiralanan aracımız Erzurum oto kiralama şubemizde müşterilerimize teslim edilmektedir. Firmamızın müşterilerimize sunduğu araçların hepsinde kiralık araç kaskosu mevcuttur. Erzurum araç kiralama şubemizden araç kiralamak isteyen müşterilerimizin bazı kriterlere uygun olması gerekmektedir ve bu kriterler kiralamak istedikleri araç gruplarına göre farklılık göstermektedir. En az 1 yıllık ehliyet sahibi ve 22 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz B, C, D ve S grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 2 yıllık ehliyet sahibi ve 24 yaşını doldurmuş müşterilerimiz F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 4 yıllık ehliyet sahibi ve 26 yaşını doldurmuş müşterilerimiz L, M, N ve O grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 6 yıllık ehliyet sahibi ve 27 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz K, V, W, X ve P grubu araçlarımızı kiralayabilirler. En az 8 yıllık ehliyet sahibi ve 29 yaşını doldurmuş olan müşterilerimiz Z grubu araçlarımızı kiralayabilirler. Erzurum araç kiralama şubemizde yer alan araçlarımız ve araç kiralama hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Erzurum'da olduğu gibi Eskişehir araç kiralama işlemleriniz için de Zeplincar sizlere kolaylıklar sunmaktadır. Yılların tecrübesi ve profesyonelliği ile kurumsal araç kiralama ve bireysel araç kiralama için sizlere hızlı rezervasyon imkanı sunmaktayız.