Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Eskişehir Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Eskişehir Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Eskişehir Merkez Eskişehir Merkez

Akarbaşı Mah. Harmanyolu Sok. No.6/A Odunpazarı / Eskişehir

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 18:00

Eskişehir Araç Kiralama Seçenekleri


Birçok bölgede şubesi bulunan Zeplin Car Rental firmamızın şubelerinden biri de Eskişehir’de bulunmaktadır. Eskişehir araç kiralama şubemizde araçlarımız için minimum 1 günlük kiralama işlemi yapılabilmektedir, araçlarımız şubemizden teslim alınıp, şubemize geri bırakılabilir. Eskişehir araç kiralama şubemizde Passat, Mercedes, Renault, Peugeot, Fiat, Hyundai, Volkswagen, Nissan ve Opel marka arabalar ekonomik grup, orta grup, orta üst grup, Premium grup ve üst grup olacak şekilde farklı seviyelerde müşterilerimize sunulmaktadır. Araçlarımızın yer aldığı seviyelere göre kiralama işlemleri için gerekli olan kriterler değişiklik göstermektedir. B, C, D ve S grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün minimum 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımız için Eskişehir oto kiralama işlemi yapacak olan sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu kriterlere uyan ve firmamızdan araç kiralamak isteyen müşterilerimizin talep formu oluşturması gerekmektedir, talep formu incelenmekte ve en uygun araçlar müşterilerimize sunulmaktadır, müşterilerimiz tarafından seçilen araç için rezervasyon yapılmakta ve günü geldiğinde kiralanan aracımız firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir.

 

Eskişehir İçin Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Eskişehir araç kiralama fiyatları kiralanan aracın modeline, aracın bulunduğu gruba ve kiralama yapılan süreye göre değişiklik göstermektedir. Eskişehir araç kiralama fiyatlarına teslim gecikmeleri, kişisel hatalar gibi durumlar da etki etmektedir. Firmamızda yer alan araç modellerimizin hepsinde HGS ve kiralık araç kaskosu bulunmaktadır. Kiralık araçlarımız ve hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim kısmından bizlere ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Trabzon araç kiralama ihtiyaçlarınız için şubemizi arayabilir yada web sitemizden hızlı rezervasyon yapabilirsiniz. Zeplincar bireysel kiralamada olduğu gibi kurumsal araç kiralama için de sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.