Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Trabzon Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Trabzon araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Trabzon Merkez Trabzon Merkez

Trabzon Havalimanı Gelen Yolcu Salonu N:5 Trabzon

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Trabzon Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Türkiye genelinde, rent a car sektörünün yeniliklerinin takipçisi olarak yürüttüğümüz kaliteli ve profesyonel hizmet profilimizle, bugün 106 ayrı noktada oto kiralama faaliyeti gerçekleştiren firmamız, 35.000 araç kapasitemiz ile her beklenti ve ihtiyaca cevap verecek araç filosuna sahiptir. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık Trabzon oto kiralama hizmetlerimiz, bireysel ve kurumsal araç taleplerine, 3 yaş altı genç araç filomuzla cevap vermektedir.

Tüm mevzuatlara uygun faaliyet belgelerimiz, bakım ve muayeneleri eksiksiz araç seçeneklerimiz ve kurumsallaşmış güvenilir firma kimliğimiz ile sektörün aranılan isimleri arasında yer alıyoruz. Ekonomik düşük segment araç grubundan başlayarak, orta sınıf, premium ve lüks araç alternatiflerimiz, iş, seyahati özel gün, bireysel yada kurumsal ihtiyaçlarını karşılayacak zengin oto gruplarından oluşmaktadır.

7/24 aktif müşteri hizmetleri ve yol yardım desteğimiz, navigasyon, bebek koltuğu, ek km paketi, vale gibi ek hizmet faaliyetlerimiz ile konforlu bir araç kiralama süreci yaşatmak için tüm donanım ve altyapımızı seferber eden firmamız, 21 yaşını dolduran, ehliyet ve adına banka hesabı kaydı bulunan herkese araçlarını emanet etmektedir.

 

Trabzon Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Firmamız bünyesinde verdiğimiz tüm hizmetler, Zeplin car güvencesi ve kalitesindedir. Yeni nesil araç gruplarımız, kısa yada uzun vadeli kiralanabildiği gibi kurumsal firmaların yıllık kiralık araç ihtiyaçlarını da karşılayacak kapasitededir. Trabzon araç kiralama fiyatları, kiralama süreci ile aracın marka ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Seçmiş olduğunuz araca bağlı, bireysel olarak belirlediğimiz fiyat alternatiflerimizde her bütçeye hitap edecek araç grubu mutlaka bulunmaktadır. Ekonomik araç sınıfında yer alan otolarımız, en cazip kiralama koşullarına sahip olup, uzun yada kısa vadeli ihtiyaçları karşılayacak fiyatı en uygun seçeneklerimiz arasındadır. Kiralama hizmetlerimiz KDV dahil fiyatlar olup, ekstra kasko, ek km, vale desteği, çocuk koltuğu, navigasyon ve GPRS talepleri, fiyatların değişiklik göstermesinde rol oynayan etkenler arasında yer almaktadır.

 

Trabzon Oto Kiralama Şirketleri

 

Trabzon araç kiralama şirketleri arasında edindiğimiz, tecrübeli firma profilimiz ve deneyimli hizmet kalitemiz ile sektörün en çok tercih edilen isimleri arasında yer alıyoruz. Araç tesliminden, iadesine, servis desteğinden, araç bakımlarına kadar tüm sorumlulukları üstlenerek, sorunsuz ve konforlu bir kiralama süreci yaşatmak için çalışıyoruz. Sektörün katı kurallarının aksine, müşteri memnuniyetini ön plana alarak yürüttüğümüz hizmet politikamız, esnek sözleşme koşullarımız ile ulaşılabilir. Kiralama sürecinde yaşanacak aksaklık, kaza yada herhangi bir sorunda, araç tedariği sağlıyor, tüm mağduriyetleri giderecek çözümler sunuyoruz. Türkiye’nin araç kiralama markası Zeplin car olarak, 7/24 aktif müşteri hizmetleri ve yol yardım desteğimiz ile müşterilerimizin her daim yanında oluyoruz.

 

Trabzon Araç Kiralama Noktaları

 

Araç sahibi olmanın külfetli ve ağır sorumluluğunu üstlenmeye gerek kalmadan,iş, seyahat yada her türlü bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar için en doğru seçenek olan oto kiralama, Trabzon rent a car bayimiz ile tüm Türkiye ile birlikte Trabzonda en cazip ödeme koşulları ve en yakın kiralama noktaları ile sizlerle. Yurt genelinde pek çok noktada, eş zamanlı yürüttüğümüz hizmetlerimiz, adrese, havaalanına ve otogara teslim avantajlarımızla konforlu ve kolay ulaşılabilir dir. Size en yakın kiralama noktalarımızı bulmak, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmetlerimizle tanışmak için bizimle iletişime geçebilir yada web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Zeplincar Türkiye'nin dört biryerinde olduğu gibi Gaziantep araç kiralama içinde sizlere profesyonel bireysel ve kurumsal araç kiralama sağlamaktayız.