Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Gaziantep Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Gaziantep araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Gaziantep Havalimanı Gaziantep Havalimanı

Körkün Mah. Havalimanı Yolu 1.Km No:1 Şahinbey / Gaziantep

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Gaziantep'te Nasıl Araç Kiralayabilirim?

 

Zeplin rent a car firmamız hizmet bölgeleri arasında Gaziantep’te bulunmaktadır. Gaziantep rent a car firmamız her bütçeye ve her ihtiyaca uygun olacak şekilde ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak 5 farklı kategoride Mercedes, Fiat, Clio, Opel, Nissan, Renault ve Volkswagen marka araçları müşterilerine sunmaktadır. Gaziantep araç kiralama şubemizde araçlarımız minimum 1 gün olacak şekilde kiralanabilmektedir.

 

Gaziantep Oto Kiralama

 

Gaziantep oto kiralama şubemizden araç kiralamak isteyen sürücülerin sahip olması gereken kriterler kiralamak istedikleri aracın grubuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. B, C, D ve S grubu araçlarımız için en az 1 yıllık ehliyet ve 22 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımız için en az 2 yıllık ehliyet ve 24 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımız için en az 4 yıllık ehliyet ve 26 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımız için en az 6 yıllık ehliyet ve 27 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Z grubu araçlarımız için en az 8 yıllık ehliyet ve 29 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Bu kriterlere uygun olan ve araç kiralamak isteyen müşterilerimiz sitemizde yer alan talep formunu doldurmalıdır, müşterilerimiz tarafından doldurulan bu form firmamız tarafından incelenmekte ve en uygun araçlar seçilmektedir, seçilen araçlar müşterilerimize sunulmaktadır, müşterimizin seçtiği araç için rezervasyon yapılmaktadır, rezervasyon günü geldiğinde kiralanan araçlarımız Gaziantep araç kiralama şubemizde müşterilerimize teslim edilmektedir. Bireysel araç kiralama da olduğu gibi kurumsal araç kiralama hizmeti de ZeylinCar bünyesinde mevcuttur. Gaziantep oto kiralama şubemizden kiralana araçlarda birden fazla sürücü mevcutsa bu da mutlaka Gaziantep rent a car firmamıza bildirilmelidir. Tokat araç kiralama hizmeti için web sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz.

 

Gaziantep Araç Kiralama Fiyatları

 

Gaziantep araç kiralama fiyatları belirlenirken kiralanan aracın markasına, kiralanan aracın grubuna, kiralanan araç sayısına ve kiralama süresine dikkat edilmektedir. Gaziantep araç kiralama fiyatları üzerinde değişikliğe neden olan bir diğer durum da teslim tarihi gelen araçların firmamıza tesliminde yaşanan gecikmelerin 2 saati geçmesi durumunda bir günlük araç kiralama ücretinin eklenmesidir.