Zeplincar | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Günlük Araç Kiralama

Tokat Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Tokat araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 • Detaylı Bilgi

  TOKAT ARAÇ KİRALAMA
  Zeplin Car Rental firmamızın Tokat araç kiralama şubesi Fiat, Volkswagen, Nissan, Opel, Hyundai, Renault ve Mercedes marka arabaları müşterilerine sunmaktadır. Araçlarımız ekonomik grup, orta grup, orta üst grup, Premium grup ve üst grup olarak farklı seviyelerde yer almaktadır ve araçlarımızın seviyelerine göre kiralama işlemi değişiklik göstermektedir. Araç kiralama kriterleri firmalara göre değişiklik göstermektedir. Tokat araç kiralama şubemizde bulunan kriterler; B, C, D ve S grubu araçlar için sürücünü en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlar için sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlar için sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlar için sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlar için sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu kriterlere uygun olan ve firmamızdan araç kiralamak isteyen müşterilerimizin talep formu oluşturması gerekmektedir, müşterilerimizin oluşturduğu talep formu firmamız tarafından incelenmektedir ve kriterlere uygun araçlar seçilmektedir, seçilen araçlar müşterilerimize sunulmaktadır ve müşterilerimizin seçtiği araç için rezervasyon oluşturulmaktadır, rezervasyon günü kiralama işlemi yapılan araç firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir.

  Tokat Araç Kiralama Fiyatları

  Tokat araç kiralama fiyatları aracın modeline, kiralama yapılan süreye ve kiralama yapılan döneme göre değişiklik göstermektedir. Tokat araç kiralama fiyatlarına teslimde gecikme gibi birçok olumsuz durum da etki etmektedir, bu durumların hepsi sitemizde yer alan bilinmesi gerekenler kısmında yer almaktadır, dilerseniz bilgilere bir göz atabilirsiniz. Tokat araç kiralama firmamızda yer alan araçlarımızın hepsinde HGS ve kiralık araç kaskosu bulunmaktadır. Kiralanan araçlarımız şubelerimizden teslim alınabilir ve şubelerimize teslim edilebilir. Firmamızda araç kiralama işlemi minimum 1 gün olacak şekilde yapılabilmektedir. Kiralama işlemi yaptığınız araç için firmamıza ödemelerinizi nakit, EFT, havale ve kredi kartı ile yapabilirsiniz.
   

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU