Zeplincar | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Günlük Araç Kiralama

Gebze Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Gebze Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 • Detaylı Bilgi

  GEBZE ARAÇ KİRALAMA
  Zeplin Car Rental olarak ülkemizin birçok farklı şehrinde müşterilerimize araç kiralama işlemi sunmaktayız. Gebze araç kiralama şubemiz bu şehirlerden bir tanesidir. Kocaeli Gebze araç kiralama şubemizde yer alan araçlarımız ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak farklı seviyelere ayrılmaktadırlar. Gebze araç kiralama şubemizde müşterilerimize Volkswagen, Renault, Nissan, Fiat, Hyundai, Opel, Mercedes ve Passat modellerinde araçlar sunmaktayız. Araçlarımızda hem manuel hem de otomatik vites seçenekleri bulunmaktadır.

  Kocaeli Gebze Araç Kiralama

  Kocaeli Gebze araç kiralama şubemizden araç kiralama işlemi yapabilmek için bazı koşulların sağlanması gerekmektedir. B, C, D ve S grup araçlarımızda kiralama işlemi yapabilmek için sürücünün en az 1 yıllık ehliyet sahibi ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, I, T, R ve J grup araçlarımızda araç kiralama işlemi yapabilmek için sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grup araçlarımız için araç kiralama işlemi yapabilmek için sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grup araçlarımız için araç kiralama işlemi yapabilmek için sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlarımızda kiralama işlemi yapabilmek için sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu gereklilikler firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde bulunan bilinmesi gerekenler kısmından bu bilgileri daha detaylı öğrenebilirsiniz.

  Gebze Araç Kiralama Fiyatları

  Gebze araç kiralama fiyatları seçilen aracın modeline ve bulunduğu gruba göre değişiklik göstermektedir, teslim gecikmeleri gibi olumsuz durumlar da fiyata yansıtılmaktadır, firmamızda araç kiralama işlemi minimum bir gün olacak şekildedir ve aracın teslim saati üzerinden geçen 2 saatlik bir gecikmeden itibaren bir günlük kiralama ücreti fiyata yansıtılmaktadır. Gebze araç kiralama fiyatlarına etki eden bir diğer madde de aracın kiralama yapıldığı gün sayısıdır. Firmamızdan araç kiralamak istediğiniz zaman talep formunu doldurmanız gerekmektedir, talep formu doldurulduktan sonra firmamız tarafından incelenmektedir ve sizler için en uygun araçlar seçilmektedir, araç seçme işleminden sonra rezervasyon yapılmaktadır. Kiralama işlemi yaptığınız aracı rezervasyon gününde kolayca teslim alabilirsiniz. 


   

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU