Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Konya Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Konya araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Konya Merkez Konya Merkez

Mehmet Akif Mah. Soycan Sk. No:43 Selçuklu / Konya

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Nasıl Konya Araç Kiralama Yapılır?

 

Oto kiralamada sektörün lider markası haline gelen Zeplin Car, yurt geneline yayılan hizmet potansiyelimiz ile bugün Konya araç kiralama olarak iç anadolunun kalbinde hizmetlerini yürütmeye devam etmektedir. Geniş araç filomuz içerisinde yer alan ekonomik, orta sınıf ve premıum otomobil alternatiflerimiz, yeni nesil araçlar olup, bakımları tam ve sorunsuzdur.

İş, seyahat, organizasyon ve özel günleriniz için bireysel günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabileceğiniz araçlarımız, kurumsal firmaların uzun dönem araç ihtiyaçlarına hitap edecek operasyonel kiralama ile de farklı beklentileri karşılamaktadır. Erken rezervasyon avantajlarımız, otogar ve havalimanı teslim vale servisimiz ile sigortalı rent a car avantajlarımız ile uygun fiyata kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

7/24 aktif müşteri hizmetlerimiz ve yol yardım desteğimiz ile sorunsuz ve kaliteli bir kiralama süreci geçireceğinizin garantisini veriyor, yaşanılacak herhangi bir sorun yada kaza durumunda yedek araç desteğimizle hizmetimizi aksatacak hiçbir maruzatlara mahal vermiyoruz. İzmit araç kiralama yapmak istediğinizde web sitemizde hızlı araç kiralama yapabilirsiniz.

 

Konya Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Rent a car hizmetlerimizde Konya araç kiralama fiyatları, aracın model ve kiralama süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İş ve seyahat amaçlı kısa süreliğine ihtiyaç duyulan araç için ekonomik ve orta sınıf otomobilleri tercih etmek avantaj sağlayacaktır. Kurumsal firmaların, iş takibi için gerekli otolar için tercih edilecek filo ve operasyonel kiralamada, aracın tüm yüküm ve sorumluluğunun şirketimiz üzerinde olmasından dolayı maddi olarak kazanç sağlarken ayrıca rent a car hizmetlerinin gider olarak gösterilebilmesi ve KDV indiriminden faydalanılması açısından da şirketler için oto kiralama ekstra avantaj sağlamaktadır. Günlük, haftalık, aylık ve uzun dönem kiralamaların ayrı ayrı fiyatlandırmaya tabi tutulduğu hizmetlerimizde, erken rezervasyon yapılması durumunda uyugun fiyatlı kiralama hizmetlerimizden yararlanma imkanımızda bulunmaktadır. Yurt genelinde 35.000 i aşan araç filomu ile her bütçeye ve ihtiyaca hitap edecek araç seçeneğimiz mutlaka bulunmaktadır.

 

Konya Oto Kiralama Şirketleri

 

20 yılı aşan hizmet profilimiz bize geniş araç filosu, donanımlı altyapı, sayısız referans ve müşteri memnuniyeti dolu geri dönüşler kazandırmıştır. Konya oto kiralama şirketleri arasında da sektörün en kapsamlı rent a car hizmetini veren firmamız, tüm bireysel ve kurumsal araç ihtiyaçlarınızda yanınızda.

 

Konya Oto Kiralama Şartları Nedir?

 

Her oto kiralama firmasının mevzuat gereği sözleşme ile yürütmesi gereken hizmetlerini Konya rent a car olarak bizlerde güvence altına alıyor, garantili ve yetkili kiralık araç desteği sağlıyoruz. Aynı zamanda kurumsal araç kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Her aracımız kendi bünyesinde kiralama koşullarına sahip olup, belirli kriterler doğrultusunda teslimatları yapılmaktadır. Mülkiyet hakkının firmamızın, kullanım hakkının müşterilerimizde olduğu araçlarımızı kiralamak için öncelikle en az 25 yaş ve iki yıllık ehliyet ve sürücü deneyimi şartı aranmaktadır. İsme kayıtlı banka kartı karşılıklı güven ve ön provizyon işlemi için gerekli olurken, trafiğe çıkmaya engel herhangi bir cezai işleme tabi tutulmamış olmak beklediğimiz kriterler arasında yer almaktadır.

Lüks araç kiralaması için 5 yıllık sürücü deneyimi ile 28 yaş sınırı da göz önünde bulundurduğumuz şartlar arasında yer almaktadır.