Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Hatay Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Hatay Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Hatay Merkez Hatay Merkez

Ürgen Paşa Mah. Atatürk Cad. No:99 Antakya / Hatay

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Hatay Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Kaliteden ödün vermeden, yürüttüğümüz profesyonel hizmet stratejilerimiz ile sektörün ve Türkiye’nin öncü Hatay oto kiralama firmaları arasında yer edinen Zeplin Car, 106 ayrı noktada, 35.000'i aşan araç filomuzla, bireysel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 3 yaşından küçük, her marka ve modeldeki araç gruplarımız, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralamaya uygun olup, tüm bakım ve taşımacılık standartlarına sahip olup müşterilerimizin hizmetine verilmektedir. Ekonomik, orta sınıf, premium sınıflardaki araç alternatiflerimiz, deneyimli ve tecrübeli altyapımız, profesyonel hizmet kalitemiz ile kısa yada uzun vadeli kiralama opsiyonlarında önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

İş, seyahat, bireysel yada kurumsal araç ihtiyaçlarında, en az 2 yıllık sürücü deneyimi olan, 21 yaşını dolduran ve adına kayıtlı banka hesabı olan herkesin rahatlıkla kiralayabileceği araçlarımız, kasko ve sigorta güvencesi altındadır. Aracın tüm dönemlik bakım ve muayeneleri tarafımızca karşılanmakta olup, çocuk koltuğu, GPRS, ek kilometre paketi ve sürücü ile vale desteği de müşterilerimize sunduğumuz ekstra hizmetlerimiz dahilinde yer almaktadır. Kurumasl araç kiralama ayrıcalıklarımızdan faydalanmak için rezervasyon oluşturun.

 

Hatay Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

İş, seyahat yada özel günler için ihtiyaç duyulacak araç desteğinde, cazip ödeme koşulları ve uygun fiyat avantajları ile hizmet veren firmamız, Hatay araç kiralama fiyatları koşullarını aracın marka ve modeline göre belirlemektedir. Kiralama süresi, araç sınıfı, ek km, ek hizmet ve ek kasko talepleri de fiyatların belirlenmesinde rol oynayan etkenler arasında yer almaktadır. Araç sahibi olmak için ayrılacak yüksek miktarlı bütçelere gerek kalmadan, aracın bakım ve yükümlülükleri için harcanacak zamanı bertaraf ederek,  kısa yada uzun vadeli otoların kullanım hakkını elde etmek için iyi bir avantaj olan rent a car hizmetleri, bu sayede ekonomik bir çözüm olarak görülmektedir.

Araç kategorilerimiz içerisinde yer alan sınıflara göre belirlediğimiz fiyat listemiz, düşük segment yada üst segmentli araçlar olarak ayrılmakta ve KDV dahil hizmet fiyatlarımız olarak hizmete sunulmaktadır. Kampanyalı araç seçeneklerimiz, avantajlı özel günlerimiz ve referanslı müşterilerimize sunduğumuz indirimli fiyat fırsatlarımıza sizlerde dahil olabilir, her daim kaliteye uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

 

Hatay Araç Kiralama Ofislerimiz

 

Hatay araç kiralama taleplerine hızlı ve konforlu ulaşım sağlanabilmesi için pek çok lokasyonda verdiğimiz oto kiralama desteğimiz ile şehir içi ve şehir dışından gelecek talepleri karşılıyor, havaalanı, otogar yada adrese teslim servislerimizle müşterilerimize çok yönlü hizmet sunuyoruz.

 

Hatay Araç Kiralama Şirketleri

 

20 yılı aşan hizmet geçmişimiz, genç ve geniş araç filomuzun yanı sıra memnuniyet dolu referanslar ile profesyonel rent a car hizmet kalitesi kazandırmıştır.

106 farklı lokasyonda yer alan ofislerimiz ile yurt genelinde yürüttüğümüz oto kiralama desteğimiz, hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçları karşılayacak kapasitede olup, sektörün yeniliklerine hakim hizmet kalitesi ve güvencesindedir. Hatay rent a car firmaları arasında kendine güvenilir ve kaliteli bir isim edinen firmamız, 7/24 aktif müşteri hizmetleri ve yol yardım desteğimiz ile de ayrıcalıklıdır. Aynı zamanda bu hizmeti alabileceğiniz Çorlu araç kiralama yı da dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Her firmanın talep ettiği koşullar ve sözleşme karşılığında başlattığımız hizmetlerimiz, karşılıklı hassasiyet benimsendiği sürece sorunsuz ve rahat bir kiralama süreci geçirilmektedir. Aracın mülkiyet hakkının bizde, kullanım hakkının müşterilerimizde olduğu unutulmadan, yürütülmesini beklediğimiz hizmetlerimizde araçla ilgili yaşanacak tüm soru ve sorunlarda firmamızın haberdar edilmesi, ileride sıkıntı yaşanmaması açısından önem arz etmektedir.