Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

İskenderun Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. İskenderun Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
İskenderun İskenderun

Numune Mah. İ.Karaoğlanlıoğlu Cad. No:39 E-5 Karayolu üzeri İskenderun / Hatay

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

İskenderun'da Nasıl Araç Kiralanır?

 

Tatil, iş, seyahat, özel gün.. Sebep yada ihtiyaç ne olursa olsun İskenderun oto kiralama taleplerinizde zeplin car yanınızda. Zengin araç filomuzda; ekonomik, orta sınıf, premium ve lüks araç gruplarımız yer almakta olup, her marka ve model araç taleplerine cevap veriyoruz. İster bireysel ihtiyaçlar için kısa vadeli, ister kurumsal firma araç talepleri için uzun dönem kiralamalar en cazip fiyatlar ve uygun araç seçeneklerimizle, kısa sürede tüm desteğimizi seferber ederek beklentilerinizi karşılıyoruz. Araçlarımız yeni nesil, bakım ve onarımları eksiksiz ve mevzuatlara uygun düzenlenmiş araçlardır. Kasko ve sigorta garantisi, altında olan otolarımız, olası sorun durumunda zeplin car güvencesi ile sizlere teslim edilmektedir. Hizmetlerimizin sorunsuz ve aksaksız yürümesi için 7/24 yol yardım ve müşteri desteğimizi de faal tutarak, sizlere profesyonel ve konforlu bir araç kiralama süreci yaşatmak için çalışıyoruz.

Günlük, haftalık, aylık yada yıllık olarak kiralayabileceğiniz araçlarımız, İskenderun ile birlikte tüm Türkiye genelinde hizmetinizde.

 

İskenderun Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Araç sahibi olmak yerine, maddi ve manevi açıdan oldukça konforlu ve ekonomik olan araç kiralama, aracın bütün sorumluluğunun ve mevzuatlarının tarafımızca yüklendiği, sadece araç kullanım hakkının belirli bedeller karşılığında size devredildiği bir hizmet türü olması açısından avantajlıdır. Araç sahibi olmak için yüklü bedeller ödemeye gerek kalmadan, dilediğiniz marka ve model aracı, hiçbir sorumluluğu almadan kullanım hakkı elde edebileceğiniz bu desteğimizde kiralama süresi ve fiyatları bu doğrultuda şekillenmektedir. Her hizmetin içeriğine ve kapsamına göre değişkenlik gösteren bu bedeller, her bütçeye ve ihtiyaca cevap verecek araç seçenekleri ile ulaşılabilir dir.

İskenderun araç kiralama fiyatları pek çok etkenlere göre değişkenlik göstermektedir. Araç kiralamak isteyenlerin en çok araştırma konusu olan fiyatlarda etkili olan detayların başında kiralama süresi gelmektedir. Kiralanacak aracın kullanım süresi, günlük, haftalık, aylık yada yıllık olarak değerlendirilmektedir ve bu bağlamda fiyat kriterleri belirlenmektedir. Günlük yada haftalık kiralamalar, bireysel kısa vadeli ihtiyaçlarda tercih edilirken, aylık ve yıllık kiralamalar uzun dönem kurumsal firmaların araç ihtiyaçları için talep görmektedir. Uzun dönem kiralamalar, kısa vadeye göre daha ekonomik ve avantajlıdır.

Fiyat değişikliğinden etkilenme den, anlaşılan miktar üzerinde uzun dönem kullanım hakkı kazanılan uzun vadeli oto kiralamalar, ayrıca şirketlerin gider bedeli olarak gösterebileceği içinde vergi ve KDV indiriminden faydalanma gibi getirileri de bulunmaktadır. Aracın marka ve modeli de fiyatlar üzerinde değişkenlik gösteren bir başka kriterler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra, özel günler (bayram, yeni yıl, tatil sezonu), kampanyalı günler ve araçlar ile referanslı müşteri grubu da farklı fiyata kiralama bedelleri üzerinde rol oynayan etkenler arasında yer almaktadır.

 

İskenderun Araç Kiralama Şirketleri

 

Yalnızca acentadan araç teslimi ile sınırlı kalmayıp, adrese, havaalanına ve otogara araç teslim servislerimizle de sektörün ayrıcalıklı ve kapsamlı İskenderun rent a car hizmetini yürüten firmamız, 20 yılı aşan köklü geçmişimizle, Türkiye’nin güvenilir ve önde gelen rent a car şirketleri arasında yer almaktadır.  ‘’Kurumsal üyelik sistemi’’ ile İskenderun ile birlikte tüm Türkiye genelinde, dilediğiniz, zaman, dilediğiniz yer ve dilediğiniz aracı kiralamanın konforunu yaşarken, gereksiz zaman ve maliyet giderlerine maruz kalmadan, en hızlı ve güvenilir kısa süreli, kurumsal araç kiralama desteğimizden faydalanmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

 

İskenderun Araç Kiralama Noktaları

 

Gelişmiş hizmet ağımız ve alt yapımız size en yakın lokasyonlarda oto kiralamanın kolaylığını sağlıyor. Kısa yada uzun vadeli İskenderun araç kiralama rezervasyonu ve fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz sayfamızda, aynı zamanda size en yakın kiralama noktalarına da göz atarak, hizmetlerimiz ve araçlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Samsun araç kiralama ihtiyaçlarınız için web sitemizden hızlı rezervasyon yapabilirsiniz. Zeplincar kurumsal araç kiralama için sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.