Zeplincar | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Günlük Araç Kiralama

Samsun Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Samsun araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 • Detay

  SAMSUN ARAÇ KİRALAMA

  Ülkemizin birçok farklı bölgesinde araç kiralama hizmeti veren Zeplin rent a car firmamızın Samsun araç kiralama şubesi de Mercedes, Opel, Clio, Nissan, Hyundai, Fiat, Volkswagen ve Nissan marka araçlarla müşterilerimize hizmet vermektedir. Samsun araç kiralama şubemizde yer alan araçlarımız her bütçe ve ihtiyaca uygun olacak şekilde 5 farklı kategoriye ayrılmaktadır. Ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta lüks grup araçlar, Premium araçlar ve üst grup araçlar olarak kategorilere ayrılan araçlarımızın hepsinde

  Samsun Rent A Car

  Samsun rent a car firmamız müşterilerine kiralık araç kaskosu hizmeti sunmaktadır. Samsun araç kiralama fiyatları belirlenirken kiralanan araç sayısına, kiralanan aracın markasına, aracın kiralanma süresine ve kiralanan aracın kategorisine dikkat edilmektedir. Ayrıca kiralanan aracın firmamıza teslim süresinde yaşanan ve 2 saatten itibaren olan gecikmelerde bir günlük araç kiralama ücreti de fiyata yansıtılmaktadır. Kiralama süresinde kesilen trafik cezaları ve park ücreti Samsun araç kiralama fiyatları içerisinde yer almamaktadır.

  Samsun Oto Kiralama

  Samsun oto kiralama şubemizde yer alan araçlarımız için kiralama yapmak isteyen müşterilerimizin karşılaması gereken koşullar araç gruplarımıza göre değişiklik göstermektedir. Sürücü en az 1 yıllık ehliyet sahibi ve 22 yaşını doldurmuşsa B, C, D ve S grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapabilir. Sürücün en az 2 yıllık ehliyet sahibi ve 24 yaşını doldurmuşsa F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapabilir. Sürücü en az 4 yıllık ehliyet sahibi ve 26 yaşını doldurmuşsa L, M, N ve O grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapabilir. Sürücü en az 6 yıllık ehliyet sahibi ve 27 yaşını doldurmuşsa K, V, W, X ve P grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapabilir. Sürücü en az 8 yıllık ehliyet sahibi ve 29 yaşını doldurmuşsa Z grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapabilir. Bu kriterlere uygun olup Samsun oto kiralama şubemizden araç kiralamak isteyen müşterilerimizin yapması gereken tek şey talep formu oluşturmaktır, bu form firmamız tarafından onaylanırsa istedikleri araç için rezervasyon oluşturulmakta ve araç müşterimize teslim edilmektedir.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU