Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

İzmit Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. İzmit Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır. 

 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
İzmit İzmit

Mehmet Ali Paşa Mah. Kavaklar Cad. No:73 İzmit / Kocaeli

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

İzmir Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Zeplin rent a car firmamız ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta lüks grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olacak şekilde 5 farklı kategoride Volkswagen, Renault, Nissan, Fiat, Clio, Hyundai, Opel ve Mercedes araçları İzmit araç kiralama şubesinde müşterilerine sunmaktadır.

 

İzmit Araç Kiralama Fiyatları

 

İzmit araç kiralama fiyatları şubemizde belirlenirken kiralanacak aracın modeline, aracın bulunduğu kategoriye ve aracın kiralanma süresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İzmit araç kiralama şubemizden araç kiralamak için müşterilerimiz ilk olarak talep formu oluşturmalıdır, müşterilerimizin oluşturduğu talep formları firmamız tarafından incelenmektedir, incelenen form uygun bulunursa müşterilerimize uygun araçlar seçilmektedir, seçilen araçlar müşterilerimize sunulmaktadır, müşterimizin seçtiği araç için rezervasyon yapılmaktadır ve rezervasyon tarihi geldiğinde kiralanan araçlarımız firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir. Firmamızda araçların teslim saatinde yaşanan gecikmeler 2 saati geçerse 1 günlük kiralama ücreti İzmir araç kiralama fiyatları üzerine yansıtılmaktadır.

 

İzmit Oto Kiralama Nasıl Yapabilirim?

 

İzmit oto kiralama şubemizden araç kiralamak için İzmit rent a car firmamızın bazı koşullarını sağlamak gerekmektedir. B, C, D ve S grubu araçlarımızı kiralamak için müşterinin en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımızı kiralamak için müşterinin en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımızı kiralamak için müşterinin en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımızı kiralamak için müşterinin en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlarımızı kiralamak için müşterinin en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu şartlar İzmir rent a car firmamıza sunulduğu zaman İzmir oto kiralama şubemizden kolayca araç kiralanabilmektedir. Zeplin rent a car firmamızın müşterilerine sunduğu araçların hepsinde kiralık araç kaskosu bulunmaktadır. Firmamızdan kiralanan araçlar için ekstra bir sürücü varsa bu da talep formunda firmamıza bildirilmelidir. Trafik cezası gibi ekstra durumlar firmamız tarafından karşılanmamaktadır. Tüm şubelerimizde olduğu gibi Ankara Keçiören Araç kiralama için de hızla işlem yapabilirsiniz. Zeplicar kurumsal araç kiralama ve bireysel araç kiralama için akılcı çözümler sunmaktadır.