Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Kahramanmaraş Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Kahramanmaraş araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Kahramanmaraş Merkez Kahramanmaraş Merkez

Yenişehir Mah. Cumhuriyet Cad. Türkmen Apt. No:24/B Dulkadiroğlu

 TEL: +90 -

  GSM: 0543 202 68 86

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

Kahramanmaraş Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Kahramanmaraş araç kiralama şubemizde araç markalarımız kendi aralarında ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak 5 farklı kategoriye ayrılmaktadırlar.

 

Kahramanmaraş Oto Kiralama

 

Kahramanmaraş oto kiralama şubemizde oluşturulan kategorilerde Volkswagen, Renault, Nissan, Clio, Fiat, Hyundai, Opel ve Mercedes marka araçlar yer almaktadır. Kahramanmaraş araç kiralama şubemizden araç kiralamak isteyen müşterilerimizden en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş müşterilerimiz B, C, D ve S grubu araçlarımızı kiralayabilir. En az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş müşterilerimiz F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımızı kiralayabilir. En az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş müşterilerimiz L, M, N ve O grubu araçlarımızı kiralayabilir. En az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş müşterilerimiz K, V, W, X ve P grubu araçlarımızı kiralayabilir. En az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş müşterilerimiz de Z grubu araçlarımızı kiralayabilir. Kahramanmaraş oto kiralama şubemizin müşterilerine sunduğu tüm araçlarda kiralık araç kaskosu bulunmaktadır.

 

Kahramanmaraş Rent A Car

 

Kahramanmaraş rent a car şubemizden araç kiralamak için müşterilerimizin ilk olarak sitemizde yer alan talep formunu doldurması gerekmektedir, bu talep formları firmamız tarafından incelenmektedir, incelenen formlar uygun bulunursa müşterilerimiz için en iyi araçlar seçilmektedir ve müşterilerimize sunulmaktadır, müşterilerimizin seçtiği araç için rezervasyon oluşturulmaktadır ve rezervasyon tarihi geldiğinde kiralanan aracımız müşterimize firmamız tarafından teslim edilmektedir. Kahramanmaraş'ta olduğu gibi Kayseri araç kiralama işlemleriniz için de Zeplincar sizlere kolaylıklar sunmaktadır. Yılların tecrübesi ve profesyonelliği ile kurumsal araç kiralama ve bireysel araç kiralama için sizlere hızlı rezervasyon imkanı sunmaktayız.

 

Kahramanmaraş Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Kahramanmaraş araç kiralama fiyatları birçok farklı etmen göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Bu etmenler; kiralanan araç sayısı, kiralanan aracın markası, kiralanan aracın grubu ve araç kiralama süresidir. Kahramanmaraş rent a car firmamızdan yapılan araç kiralama işlemlerinde aracın firmamıza teslim edilmesi gereken saatte oluşan ve 2 saati geçen gecikmelerde bir günlük kiralama ücreti Kahramanmaraş araç kiralama fiyatları üzerine eklenmektedir. Kahramanmaraş araç kiralama şubemiz ve şubemizde yer alan araçlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim kısmından bizlere kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.