Zeplincar | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Günlük Araç Kiralama

Kayseri Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Kayseri Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 • Detaylı Bilgi

  KAYSERİ ARAÇ KİRALAMA
  Araç kiralama günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen ve çoğu zaman oldukça uygun fiyatlara yapılabilen bir işlemdir. Kayseri araç kiralama şirketleri arasında yer alan Zeplin Car Rental firmamız birçok şehirde müşterilerine hizmet vermektedir. Kayseri araç kiralama şubemiz, firmamızın ofisinin bulunduğu farklı bir konumdur.

  Kayseri Araç Kiralama Fiyatları

  Kayseri araç kiralama fiyatları seçilen aracın modeline, bulunduğu gruba, kiralama yapılan gün sayısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kayseri araç kiralama şubemizde araçlarımıza minimum bir gün olacak şekilde araç kiralama işlemi yapılabilmektedir. Araç teslim zamanı, teslim saatini 2 saatten itibaren geçilen durumlarda bir günlük kiralama ücreti fiyata eklenmektedir, araç kiralandıktan sonra kiralama süresinde yapılan değişiklikler de gün sayısına bağlı olarak Kayseri araç kiralama fiyatlarına yansıtılmaktadır.

  Kayseri Araç Kiralama Şirketleri

  Kayseri araç kiralama şirketleri arasında yer alan firmamız müşterilerine Volkswagen, Renault, Nissan, Fiat, Hyundai, Opet, Mercedes ve Passat olacak şekilde birçok farklı marka ve modelde araç sunmaktadır. Araçlarımız otomatik ve manuel olacak şekilde farklı vites seçeneklerine sahiptirler. Firmamızdan kiralama işlemi yapacağınız araçlarımız için farklı ehliyet ve yaş sınırları bulunmaktadır. B, D, C ve S grubu araçlarımız için sürücünün en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımız için sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımız için sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımız için sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlarımız için sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Firmamızdan araç kiralama işlemi yapmak istediğinizde talep formu oluşturmanız gerekmektedir, oluşturduğunuz talep formu firmamız tarafından incelenmektedir, inceleme işlemi sonunda sizler için en uygun araçlar seçilmekte ve sizlere sunulmaktadır, araçlarımız içinden seçtiğiniz araç için rezervasyon işlemi yapılmaktadır, kiralama işlemi yaptığınız araç rezervasyon yapılan günde sizlere teslim edilmektedir.  
   

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU