Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Kars Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Kars Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Kars Merkez Kars Merkez

Yeni Sanayi Sitesi 7/A Blok No:7 Kars

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Kars Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

İş yada gezi amaçlı seyahate çıkmak için araç ihtiyacını dert etmeye artık son. Kars araç kiralama ile düşük maliyete, dilenen marka ve model aracı kiralamak hem kolay hem de cazip. Kilometrelerce yol yapmaya gerek kalmadan, otogar yada havaalanına iner inmez anahtar teslim hizmetlerimizle, ihtiyacınıza uygun araç temini sağlıyoruz. Günlük, haftalık yada uzun dönem olarak kiraladığımız araçlarımızın tüm sorumluluğu firmamıza aittir. Ayrıca dönemlik bakımları, onarımları, kasko, sigorta ve gerekli tüm mevzuatları şirketimiz tarafından karşılanmış olup, size sadece aracı güvenle kullanma sorumluluğunu bırakıyoruz. Hijyenik, ısıtma ve soğutma sistemleri aktif, dört mevsim her koşulda kullanıma uygun tam donanımları ile konforlu kullanım imkanı sunan araçlarımız, farklı yakıt ve vites seçenekleri ile de her beklentiyi karşılamaktadır.

Düşük bütçeli ekonomik sınıf otolarımız, yeni nesil, orta sınıf ve premium araç alternatiflerine sahip servisimiz, bireysel ve kurumsal tüm talepleri karşılayacak potansiyel ve altyapıya sahiptir. Kurumsal firmalar için bir avantaj olan kurumsal araç kiralama hizmetleri, hem araç ihtiyacını karşılamak için ayrılacak yüksek meblağların önüne gerek, düşük maliyete araç temini sağlamakta. Hemde kiralanan aracı şirket giderleri arasında göstererek, KDV indiriminden yararlanma gibi ekstra fırsatlar sağlamaktadır. Günübirlik ihtiyaçlarda yada özel günler için hizmete sunduğumuz en seçkin lüks araçlarımızla, hem gününüzü hem de kendinizi ayrıcalıklı hissedecek anlara şahitlik edeceksiniz. Piyasanın en yeni ve modern araç filosu, hızlı kiralama seçenekleri ve 7/24 aktif müşteri hizmetlerimiz ile Türkiye'nin dört bir yanından Kars oto kiralama yapabilir, erken rezervasyonlarda avantajlı fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Kars Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

20 yılı aşkın süredir kaliteli hizmeti uygun fiyat ile buluşturmayı hedefleyerek bu günlere gelen firmamız, 18.000 ‘i bulan araç filomuzla her bütçeye hitap edecek çözümler sunmaktadır. Kars araç kiralama fiyatları prosedürlerimiz, kiralama sürecine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Günlük, haftalık, aylık yada yıllık kiralamaların her biri kendi bünyesinde ayrı tarifeye sahip olup, cazip ödeme koşullarına sahiptir. Erken rezervasyonlarda ve kampanyalı kiralama günlerinde ekstra indirim avantajlarımız mevcut olup. Ekonomik, orta sınıf ve premium araç sınıflarına göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Bunun yanı sıra sözleşmede yer alan km bazı aşımında ve teslimatın gecikmesi durumunda fiyata artı bedellerin eklendiği de unutulmamalıdır.

Cezai işlemler, otopark ödemeleri, HGS ve OGS giderleri kiralama fiyatına dahil olayan giderler arasındadır. Mukavelede yer alan kullanım koşullarına uyulmaması ve sözleşmede adı geçmeyen ikinci şoförün aracı kullanması durumunda oluşacak maddi zararların da kiracıya ait olduğu ve kiralama fiyatlarını etkilediği de bilinmelidir.

 

Kars Oto Kiralama Şirketleri

 

Kars oto kiralama şirketleri arasında, güçlü alt yapımız ve donanımlı araç filomuzla seçkin bir yer edinen firmamız, Türkiye'nin dört bir yanına uzanan hizmet ağımızla da güvenilir rent a car profili sergilemektedir.Genel araç kiralamanın karmaşık prosedürleri ile uğraşmaya gerek kalmadan, online rezervasyon avantajlarımızla dilediğiniz aracı inceleyebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Yılların deneyiminin kazandırdığı memnuniyet ve kaliteli hizmet referanslarımıza her geçen gün yenisini ekleyerek sektörde emin adımlarla ilerleyen şirketimiz, 73 farklı noktaya Zeplin car adını yazdırmayı başarmıştır.

 

Kars Oto Kiralama Noktaları

 

Araç ihtiyacını karşılamanın en ekonomik ve kolay yolu olan Kars rent a car, alternatif kiralama noktalarımız ile yanı başınızda.Bayi arama derdine son vererek, online işlemlerle; havaalanına, otogar ve adrese araç teslim fırsatları sunan firmamız, 7/24 oto kiralama hizmeti ile müşterilerimize hayatı kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır. Kahramanmaraş Araç Kiralama işlemlerinizde Zeplincar sizlere hızlı araç kiralama yapabilmeniz için kolaylıklar sunacaktır.