Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Mersin Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Mersin Araç Kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Mersin Merkez Mersin Merkez

Barbaros Mah. 2152 Sokak No: 1/B Ayşe Gür Apt. Altı Yenişehir/Mersin

Hafta İçi Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:09:00 - 19:00

Mersin'de Nasıl Araç Kiralayabilirim?


Mersin araç kiralama firmaları arasında yer alan firmamız Zeplin Car Rental firmamız müşterilerine Opel, Renault, Hyundai, Mercedes, Fiat, Nissan ve Volkswagen markalarda araçlar sunmaktadır. Firmamızda araçlarımız ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak farklı seviyelere ayrılmışlardır. Firmamızdan araç kiralayabilmek için minimum 1 yıllık ehliyete sahip olmanız ve 22 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir, bu yaş ve ehliyet kriteri firmamızda yer alan her araç için geçerli değildir. B, C, D ve S grubu araçlar için sürücünün en az 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, I, T, R ve J grubu araçlar için sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlar için sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlar için sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlar için sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Kurumsal araç kiralama işlemlerinizde sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

 

Mersin Araç Kiralama Fiyatları Nedir?

 

Mersin araç kiralama fiyatları aracın kiralandığı süre, kiralandığı dönem ve aracın bulunduğu grup gibi etmenlerle değişiklik göstermektedir. Mersin oto kiralama firmamızda araç kiralama işlemi minimum bir gün olacak şekildedir. Araç kiralama işleminde aracın teslim edilmesinde yaşanan gecikmeler 2 saatten fazlaysa bir günlük ücret Mersin araç kiralama fiyatlarına eklenmektedir. Araç kiralama işleminde fiyatlara etki eden durumlar sitemizde yer alan bilinmesi gerekenler kısmında daha detaylı anlatılmıştır, dilerseniz oradan bilgi alabilirsiniz. Firmamızdan araç kiralamak istediğiniz durumlarda ilk olarak talep formu oluşturmanız gerekmektedir, oluşturduğunuz talep formu firmamız tarafından incelenmektedir ve sizlere en uygun araçlar seçilmektedir, seçilen araçlar içinden tercih ettiğiniz araç için rezervasyon yapılmaktadır ve rezervasyon yapılan günde araç sizlere firmamız tarafından teslim edilmektedir. Araçlarımızın hepsinde HGS ve kiralık araç kaskosu bulunmaktadır. Mersin araç kiralama şubemize ödemelerinizi EFT, havale, nakit ve kredi kartı olacak şekilde farklı şekillerde yapabilirsiniz. Adapazarı araç kiralama yapabilmek için web sitemizden online rezervasyon yapabilir ya da şube numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.