Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Şanlıurfa Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Şanlıurfa araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Şanlıurfa Merkez Şanlıurfa Merkez

Paşabağı Mah. Şutim 3. Cadde No 15 Haliliye

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Şanlıurfa Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 

Seyahat, iş, organizasyon yada anlık gelişen tatil planına ayak uyduracak her model ve kapasitedeki farklı araç gruplarımızla Şanlıurfa oto kiralama sektöründe de Zeplin Car kalitesine şahit olacaksınız. Günlük, haftalık, aylık ve uzun dönem oto kiralama hizmetlerimiz içinde yer alan zengin  araç filomuz ile değişen ihtiyaçlarınıza en uygun araçlarımızı sizler için seferber ediyor, tüm bireysel ve kurumsal firma ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Ekonomik, orta sınıf ve premium olarak kategorilere ayırdığımız araçlarımız, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere hitap edecek geniş alternatiflere sahip olup, iç ve dış donanımları ile her beklentiye hitap edecek özelliklere sahiptir, 3 yaşından küçük, son model otomobillerimiz, her türlü bakım ve muayeneden geçmiş olup, kaskosu ve trafik sigortası ile eksiksizdir.  Temiz, hijyenik, aktif ve sorunsuz donanımları ile stressiz ve konforlu yolculuğun tadını çıkaracağınız araçlarımızla birlikte, 7/24 müşteri ve yol desteğimizide hizmetinize sunuyoruz.

Bireysel ve kurumsal firmaların araç ihtiyaçlarına hitap edecek ekonomik, orta sınıf ve premium araç seçeneklerimiz, bütçenizi yormadan, beklentilerinizi karşılayacak seçeneklerdedir. Araç teslimi, iptal ve iade, yakıt, trafik cezaları, ekstra sigorta kapsamı, km sınırı, ek sürücü, HGS ve sözleşme dışı kalan nedenlerden doğacak sorunlar hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 aktif müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir, sizin için en uygun ve beklentinizi karşılayacak araç için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Şanlıurfa Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

 

Standart bir tarifeye sahip olmayan kiralama bedelleri, araç marka ve modelinin yanı sıra günlük tarife yada kiralama sürecinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Karşılıklı güven ortamının sağlanması ve kiralama sürecinin sorunsuz atlatılması  amacıyla sözleşme karşılığında kiraladığımız araçlarımız, depozito yada provizyon karşılığında teslim edilmektedir. KDV dahil olarak sözleşmede yer alan Şanlıurfa araç kiralama fiyatları, ek kasko, ek kilometre, adrese yada havaalanına teslim ve ekstra hizmetler (çocuk koltuğu, GPRS, vale,HGS, OGS) gibi taleplerde fiyatlarda artış yaşanmaktadır. Ayrıca erken rezervasyon ve referanslı müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimize sizlerde dahil olabilir, en ekonomik oto kiralamanın farkını yaşayabilirsiniz.

Aracın zamanında teslim edilmemesi, olası kaza durumunda acentenin haberdar edilmemesi, araca bireysel onarım müdahalede bulunulması durumunda da kiralama fiyatlarında kanunen değişkenlik gösterileceği bilinmesi gerekmektedir. Kampanyalı gün ve araçlarımız ile erken rezervasyonların takibinde en uygun fiyatlı kiralama avantajlarımızdan yararlanabilir, güvenilir kurumsal bir firma ile çalışmanın konfor ve güvenini yaşayabilirsiniz.

 

Şanlıurfa Araç Kiralama Şirketleri

 

Sektörde doldurduğumuz 20 yılı aşkın sürenin bize kazandırdığı kurumsal kimlik, profesyonel altyapı, sayısız referans ve müşteri memnuniyeti ile bugün Şanlıurfa rent a car pazarının da yetkin ve rağbet gören firmaları arasında yer alan Zeplin Car, 18.000 aşan zengin araç filomuzla, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Oto kiralama karşılıklı güven gerektiren bir hizmettir. Daima mevzuatlar çerçevesinde hareket eden, her zaman müşteri hakları ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak çalışmalarını yönlendiren şirketimiz, daha hızlı, daha kaliteli ve en uygun fiyatlı araçlarla müşterilerini buluşturmak için çalışmaktadır. İstanbul bölgesi başta olmak üzere yurt geneline yayılan hizmet ağımız, Şanlıurfa lokasyonumuzla da kiralık araç talep ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

Şanlıurfa Araç Kiralama Noktaları

 

Hızlı ve çözüm odaklı hizmet yapımız, iş, seyahat, organizasyon yada kurumsal ihtiyaçlar için gerek duyacak araç desteğini, tüm imkanlarımızı seferber ederek, en kısa sürede ve cazip ödeme koşulları ile sunuyoruz. Şanlıurfa araç kiralama noktalarımız, hem bayi, hem de online olarak olarak hizmet vermekte, adrese ve havaalanına teslim avantajlarımızla, farklı beklentilere cevap vermektedir. Zeplincar Tükiye'nin her ilinde olduğu gibi Erzurum araç kiralama için de sizlere yardımcı olmaktadır. Kurumsal araç kiralama ve bireysel kiralama ihtiyaçlarınız için Zeplincar sizlere hızla rezervasyon imkanı sunmaktadır.