Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti | Zeplin Car

Sivas Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Sivas araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU
Sivas Merkez Sivas Merkez

Örtülüpınar Mah. Evliya Cad. Aral Apt. No: 10/A Merkez / Sivas

Hafta İçi Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59
Hafta Sonu Çalışma Saatleri:00:00 - 23:59

Sivas Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Zeplin Car Rental firmamızın sahip olduğu şubelerden bir tanesi de Sivas araç kiralama şubesidir. Sivas araç kiralama şubemizde müşterilerimize ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar, üst grup araçlar olacak şekilde farklı seviyelerde araba modelleri sunmaktayız. Araba markalarımız Mercedes, Opel, Nissan, Renault, Hyundai, Fiat ve Volkswagen’dir. Araçlarımız için kiralama işlemi minimum bir gün olacak şekilde yapılabilmektedir ve firmamızdan oldukça uygun fiyatlara ve kolayca araç kiralama işlemi yapılabilmektedir. Firmamızdan araç kiralama işlemi yapabilmek için ilk olarak talep formu doldurmanız gerekmektedir, bu talep formu firmamız tarafından incelenmekte ve kriterlerinize uygun araçlar seçilmektedir, size sunulan araçlar içinden seçtiğiniz araç için rezervasyon yapılmaktadır ve rezervasyon gününde araç firmamız tarafından sizlere teslim edilmektedir. Firmamızın müşterilerine sunduğu araçların hepsinde HGS ve kiralık araç kaskosu bulunmaktadır.

 

Sivas Araç Kiralama Fiyatları Nedir?

 

Sivas araç kiralama fiyatları aracın modeline ve bulunduğu gruba, kiralama yapılan süreye ve kiralama işlemi yapılan döneme göre değişiklik göstermektedir. Araçlarımızın bulunduğu gruplara göre kiralama kriterleri değişiklik göstermektedir. B, C, D ve S grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün minimum 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlarımız için araç kiralama işlemi yapacak sürücünün en az 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Firmamızdan araç kiraladığınızda birden fazla sürücü olacaksa bu firmamıza bildirilmelidir, herhangi olumsuz bir durumda aynı şekilde olay yerinde hemen firmamıza bildirilmelidir. Firmamızdan yapılan araç kiralama işlemlerinde olası teslim gecikmeleri 2 saati geçerse 1 günlük kiralama ücreti Sivas araç kiralama fiyatlarına yansıtılmaktadır. İskenderun araç kiralama ihtiyaçlarınız için şubemizi arayabilirsiniz. Zeplincar kurumsal araç kiralama için de sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.