Zeplincar | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Günlük Araç Kiralama

Yalova Araç Kiralama

Zeplin car türkiyenin her yerinde şubeleri bulunan güçlü bir rent a car firmasıdır. Yalova araç kiralama şubelerimizi görmek için ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 • Detay

  YALOVA ARAÇ KİRALAMA

  Zeplin rent a car firmamızın Yalova araç kiralama şubesinde Mercedes, Opel, Fiat, Clio, Renault, Hyundai, Nissan ve Volkswagen marka araçlar en az 1 gün olacak şekilde kiralama işlemi için müşterilerimize sunulmaktadır.

  Yalova Rent A Car

  Yalova rent a car firmamızda bulunan araçlar ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, Premium grup araçlar ve üst grup araçlar olarak 5 farklı kategoriye ayrılmaktadır. Yalova rent a car firmamız her bütçeye ve her ihtiyaca uygun olarak müşterilerine sunduğu kiralık araçların hepsinde kiralık araç kaskosu hizmeti vermektedir. Yalova araç kiralama şubemizde yer alan araçlarımızı kiralamak için müşterilerimizin bazı kriterlere uygun olması gerekmektedir. B, C, D ve S grubu araçlarımızı kiralamak için sürücünün minimum 1 yıllık ehliyeti ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. F, G, T, I, R ve J grubu araçlarımız için sürücünün minimum 2 yıllık ehliyeti ve 24 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. L, M, N ve O grubu araçlarımızı kiralamak için sürücünün minimum 4 yıllık ehliyeti ve 26 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. K, V, W, X ve P grubu araçlarımızı kiralamak için sürücünün minimum 6 yıllık ehliyeti ve 27 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Z grubu araçlarımızı kiralamak için sürücünün minimum 8 yıllık ehliyeti ve 29 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu kriterlere uygun olan müşterilerimiz

  Yalova Oto Kiralama

  Yalova oto kiralama şubemizden kolaylıkla araç kiralayabilirler. Yalova araç kiralama şubemizden araç kiralamak isteyen müşterilerimiz sitemizde yer alan kiralık araç talep formunu doldurmaktadırlar, müşterilerimizin doldurduğu bu form firmamız tarafından incelenmektedir, inceleme sonucu form uygun bulunursa müşterimize sunulmak için en uygun araçlar seçilmektedir, seçilen araçlar içerisinden müşterimizin tercih ettiği araç için rezervasyon işlemi yapılmaktadır, rezervasyon günü ve saati geldiğinde kiralanan aracımız Yalova oto kiralama şubemizde müşterilerimize teslim edilmektedir.

  Yalova Araç Kiralama Fiyatları

  Yalova araç kiralama fiyatları belirlenirken kiralanan aracın markasına, kiralanan aracın grubuna, kiralama süresine ve kiralanan araç sayısına dikkat edilmektedir. Teslim saatinde 2 saatten fazla gecikmeler yaşanan araçlarımız için bir günlük araç kiralama ücreti Yalova araç kiralama fiyatları üzerine yansıtılmaktadır.

ALIŞ OFİSİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
İADE OFİSİ
İADE TARİHİ / SAATİ
PROMOSYON KODU